tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Vigna nadir bitki

Vigna nadir bitki fideleri

nadir bir bitki (fasulye türü), yetiştirme teknikleri, özellikleri.  Bu, Orta Afrika geliyor. Metre uzunluğu ulaşan etli kuşkonmaz fasulye ile kullanılan sebze börülce çeşitleri. Bu yaygın sıcak iklimlerde yetiştirilen ve son yıllarda ülkemizde bahçıvanlar arasında popülerlik elde edilir.  Besin değeri. Bu en verimli baklagiller biridir.

Hamuru börülce Juicy genç bıçakları kaldırıldı kapılar, zaman arasındaki boşluğu doldurur  fasulye mısır bir tane boyutu aşmamaktadır.  Fasulye ve börülce, ve bir çok diyet ürünüdür. Bu protein çok (% 28) ve nişasta (% 47.8) içerir. Vitamin kaynağı olarak protein büyük miktarlarda ek olarak yeşil fasulye A, B, C, kalsiyum, demir ve diğer fizyolojik aktif maddeler mineral tuzlar.

Iyileştirici özelliğe sahiptir. Karaciğer ve safra kesesi hastalıkları ve akut bulaşıcı hastalıklar, merkezi sinir sistemi hastalıklarının tedavisi için bir diyet ürünü olarak tavsiye edilir. Püre bu mide düşük asit gastrit olan hastalar için reçete olduğunu.

Fasulye suyu böbrek hastalığı ve mesane kanseri, hipertansiyon, kalp yetmezliği ve ödem, tek başına kronik romatizma, gut, diabetes mellitus, ya da tıbbi bitkilerin çok sayıda koleksiyon kullanılır. Taze fasulye ve suyu karbonhidrat metabolizmasını etkiler.  Biyolojik özellikleri.  yıllık ot çalı, polukustovoy, eğilmiş ve bükülmüş oluşturur. Yaprakları büyük, trilob vardır. Çiçekler ve fasulye eşleştirilmiş.

Bölmeleri uzun ve dar kırmızımsı lekeler, hafif yeşil, çok hassas zaman genç, uzun uzadıya, 6065 bakın  böbrek biçiminde ve yuvarlak. 28 fasulye tohumları, erken çeşitleri genellikle sprey ve en verimli pozdnievyuschiesya.

Börülce küme erken biçimlerinin Genç bakla 3040 cm uzunluğa sahip, börülce ve fasulye 6080 cm ulaşmak sarma  diğer baklagiller oranla daha sıcağı seven bitki. Bu fidan değil sadece don hoş değil, aynı zamanda sıcaklık kısa ömürlü düşürmeyin.  1517H de çimlenmeye başlar, bu nedenle orta ve kuzey bölgelerinde bir fide büyümeye tavsiye edilir.  kuraklığa dayanıklı, atmosferik kuraklık göz yumuyor. Düşük ışık ve gölge göz yumuyor.

Börülce hiçbir çeşitleri tanınmıştır.  Aletleri yetiştirme.  En iyi öncüleri vignyogurets, lahana, domates. Patates S1 kazma sonbaharda zemin hazırlıyor zaman. toprak m organik gübre, süperfosfat ve 30 gr 23 kilogram potasyum gübre 20 g yapılmıştır. Üre 1.020 g için kazma baharında.

Ekim börülce 1520 dakika potasyum permanganat çözeltisi ile tedavi edilmelidir önce, sonra su ile iyice durulayın. Fidan 30 günlük fidan tarafından dikilmiş, zaman don dönüş geçmek tehdidi. Edilmelidir büyüyen zaman 6070 cm sayıda bitki arasında 80 cm genişliğinde sıra ekilen 45 cm derinliğe kadar kapatma, iyi ısınan toprak onları Sow

Formları tırmanma mısır ekin ya da diğer yüksek bahisli destek ihtiyacı için. Bitki bakım satırlar, sulama arasında Çapa, satırlarda ayıklanması olduğunu.  Nem eksikliği tomurcuklarının dökülme neden olabilir, çünkü tomurcuklanma sırasında su ve yumurtalık görünümünü özellikle önemlidir. Aynı zamanda bir kare tanıtmak, besleme geçirirler. m 1015 g süperfosfat, potasyum klorür, humus 5 g veya 1 kg su 1:1 sulandırılmış.

Fasulye toplanması dikimden sonra toprağa ve 3540 gün boyunca tohum ekim sonra 70 gün başlar. Bu 30-45 gün içinde form olarak temiz yeşil bıçakları (fasulye).  Tohumlu bitkiler, fasulye tam olgunluk bırakılmıştır.

Related Posts:
  1. Hıyar

Vigna, lahanası, domates, fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt