tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Vigna bir bahçe bitkisidir

Bu Vigna Vigna bahçe bitkileri

baklagil ailesinin Vignaeto bahçe bitkileri. Böylece ikinci nazvaniekorovy bezelye. Yaygın Far North hariç, hemen hemen Rusya yayılmıştır. Bir bitki börülce ürün '35 her birinin ağırlığı 110 bölmeleri kadar verim  En popüler bitkisel ürünlerin Vignaodna. Ayrıca nedeniyle yüksek kalori içeriği sebze et denir. Ayrıca börülce ve dekoratif amaçlı yoğun olarak kullanmalarının: tırmanma kök yüksekliği birkaç metre ulaşır ve çitleri ekim için kullanılır.

Vigna sadece lezzetli hem de çok kullanışlı. Bu tuzlar bakımından zengindir, fosfor, demir, kalsiyum, vitamin B, A, E. protein fasulye parçasıdır, börülce, bileşimi tavuk yumurtası daha kötü değil yakın diyetlerine hayvansal kökenli protein etmektir.  Zayıflamış kişiler için tavsiye edilen börülce, gelen sebze çorba hasta tüberküloz ile, ciddi bir hastalık geçirdi.

Börülce fasulye püresi düşük asit, karaciğer ve safra yolları ile mide, gastrit hastalıkları için mükemmel bir araçtır.  Fasulye şeker çok az içeriği nedeniyle börülce, onlar kilolu olma eğilimli diyabet ve insanlar için yararlıdır.  Çay fasulye yapılmış, börülce bir idrar söktürücü olarak kalp ve böbrek hastalıkları için bir ilaç (100 gr kuru fasulye kaynatın su 0.5 litre, 1 saat demlenmeye ve yemeklerden sonra günde 3 kez çeyrek fincan almak).

Related Posts:
  1. domates sosu
  2. İki tür börülce ve
  3. Domates

domates, bezelye, Vigna, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt