tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Börülce iki tür

Börülce Vigna Çin iki tip

Çin börülce, bezelye, ya da deli dana iki tür vardır: uzun ve kısa. , Su küçük bir şef vermek, kavrulmuş soğutmalı ve karıştırılır: Çin Uzun börülce genellikle diğer sebze ile hazırlanmıştır. , Pişmiş tahıl patates püresi eklenir ve doldurma: Çin kısa börülce genellikle tahıl hazırlanır.

Tabloda sunulan börülce Çin 100 g vitamin içeriği:  1.  Karakteristik. Tat - tatlı. Bu, dalağın çalışmasını geliştirir iştahı uyarır, böbrekler doldurur, tohum güçlendirir - I Ching.

Bu dalak ve mide eksikliği, yarı sıvı dışkı, beyaz, ödem, ıslak rüyalar, spermatorrei, sık idrara çıkma, vs tedavisinde kullanılabilir  2.  Gerekir. Uzun börülce Çince - 60 g başı, kısa - 30 g.  3.  Gereklidir. Dalak ve mide, kötü sindirim, gaz, şeker hastalığı, ağız kuruluğu, poliüri, leucorrhoea, sağlıksız böbrek, üremi, yaşlı yetersizliği durumunda.

4.  Kontrendike. Büyük miktarlarda börülce Çin kullanımı durgunluğa yol açabilir, Qi durgunluk, bu nedenle dikkatli yemek gerekiyorsa.  5.

Unutmayın. Uzun börülce Çinli bir aşçı uzun yok, bu nedenle besin yok olmadı. Taneleri kısa börülce Çinli bir aşçı, bu yuvarlak taneli pirinç lapası ile pişirmek en iyisidir. Bir kere şişkinlik önlemek için, çok fazla yemek yemeyin.

Related Posts:
  1. Bakım börülce
  2. Vigna brokoli
  3. Kabak

Vigna Çin, bezelye, kabak, Vigna, bir sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt