tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Suyu kabak aşırı tuz vücut görüntüler

Meyve Suyu kabak fazla tuz kabak gövdesinde görüntüler

genç yaşta aşırı tuz kabak gövdesinde görüntüler tarak en lezzetli ve besleyici. Bunlar, 4 ila 12% kuru madde, ham protein içeren pektin, yağ ve şeker. Ve şeker esas olarak artış glikoz ve fruktoz halinde, sunulan onların sindirilme.

Tarak mineral tuzlar değerli bir kaynak vardır: potasyum, kalsiyum ve fosfor. Onlarda var, sodyum, demir, bakır, kobalt, molibden, titanyum, alüminyum, lityum, çinko ve diğer eser elementler. B1, B2 vitaminleri de vardır orada sarı meyve karoten ve askorbik asit.

E vitamini onlara yer arada barlar daha ve kabak.  Düşük kalori değeri ve yüksek içerik nedeniyle doku kabak yaygın diyet kullanılır yemek. Bu metabolizma normale önlemek kalp-damar sistemi hastalıkları, böbrek ve karaciğer.

Aterosklerozun önlenmesi ve tedavisinde kullanılan Squash, hipertansiyon ve anemi. Ayrıca, araştırmacılar bulundu vücuttan çıkarılması katkıda turuncu kabak kolesterol, hem de 3-5 kat daha fazla lutein içeren Diğer çeşitleri daha.

Sonra kanda, lutein, hareket başlar bir antioksidan olarak, kan pıhtılaşması önlenmesi, bağışıklık sistemi, hem de ücretsiz nötralize güçlendirir çeşitli hastalıklara neden radikaller. Antioksidanlar - gençlik ve uzun ömürlü bir söz.

Daha Fazla L biri yararlı özelliği pozitif yaşlılar için çok önemli olan vizyon, etkisi yaş.  Kabak tohum, yemeklik yağ% 50 içerebilir hangi yüksek protein ve vitamin mükemmel kalitede ürün. 603 içeren 100 ml olarak kcal.

Çok aktif tohumlarını petrol ek olarak Bu glikozitleri, reçine, gibi mevcut bileşenleri, doymamış yağ asitleri. Lesitin içeriğine göre (430 mg%), neredeyse bu zengin yumurta, verim yok bağlantısı.  Sinir ve endokrin ödem, normalleştirme Sistemleri tohum soyulmuş ve toz içine ezilmiş bir kahve değirmeni.

In-sürer 1 - 2 yemek kaşığı. üç kaşık - dört yeniden 15 kez bir gün - 20 dakika su ile yemeklerden önce. Kolay sindirilme ve besin değeri bu hale vazgeçilmez bir anormal karaciğer fonksiyon ile meyve ve böbrekler. Onlar daha iyi, proteinli besinleri asimilasyon katkıda safra ve karaciğerde glikojen restorasyon ayrılması.

Meyve Suyu kabak fazla tuz vücut görüntüler bağırsak artırır ve sinir sistemini rahatlatır.

Related Posts:
  1. değerli squash nedir
  2. Lagenariya

lagenariya, kabak, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt