tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Squash kabak Belleville

Squash kabak sebze Belleville

kabak, Ayrıca kabak çam türü (Cucurbita pepo) 'dir Belleville kabak olarak da bilinir. Tarak, beyaz, sarı ve yeşil olabilir. Ad kabak onun meyve alışılmadık şekli nedeniyle ve Fransız ptpirog gelir.  Tarih ve Vatan kabak dağıtımı yanı sıra, onlar bir ek 5000 yıl önce yetiştiği aile TykvennyeYuzhnaya Amerika, bütün bitkiler.

Eski Mısır'da, kabak ve diğer su kabakları da ekili, ama Avrupa'da, bu bitkilerin sadece Güney Amerika'da İspanyollar tarafından fethinden sonra idi.  Bugün, her yerde tarak kültürlü. Bu dayanıklı bitkiler hemen hemen tüm koşullarda sürekli yüksek verim üretmek.

Kabak ve kabak genç gibi hazırlanan kabak kullanımı: Ekmek, kavrulmuş, haşlama, buğulama, yumurta pişirmek. Yumuşak derili turşu veya haşlanmış tam 5 cm küçük patissonchiki çapı. Büyük meyve zor ve deri ve özel taşıma çıkarılmasını gerektirebilir.

Kapak kesilmiş ve sadece nemnogoosnovanie (istikrar), güneş herhangi bir Topingler (sebze, pirinç, ızgara kıyma) ve fırında koymak hamuru, kaldırmak gibi bu meyvelerin alışılmadık şekli, doldurma için ideal, hiçbir kötü olsun, Bir tencerede daha bir tabak herhangi bir tablo zarafet için bir kabak görev aldı.  Tarak tüm sebzeler, pirinç, et, mantar, acılı baharatlar ile iyi gider.

Squash yaz kabak türleri, olgunlaşmamış yenir ve uzun süre saklanamaz olanlar yani. Kışın kabak kaydetmek için, onlar kısa bir kaynama sonra dondurulabilir.  Meyve yanı sıra, gıda çekimleri, çiçek ve kabak genç yaprakları tüketilebilir.  Düşük kalori ve yüksek lif içeriği kabak özellikleri nedeniyle yaygın diyetler kullanılır.

Squash kabak sebze Belleville

Bunlar kalp-damar sistemi hastalıkları, böbrek ve karaciğer önlemek, metabolizma normal. Suyu kabak, aşırı tuz vücut görüntüler bağırsak artırır ve sinir sistemini rahatlatır.  Meyve kabak bileşimi nişasta, şeker, protein ve pektin maddeleri yönünden çok zengindir. Mineral tuzların onlar demir, magnezyum, manganez, kalsiyum ve potasyum tuzları içerir.

Kabak her türlü olduğu gibi, squash vitamin A, C ve bazı B vitaminleri içerir  Ham patissonov15 kcal 100 gram kalori enerji içeriği.

Related Posts:
  1. Saraha

kabak, kabak, sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt