tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak ve kabak yakınları yakın

Bizim için Patissonovosch yeni değil, büyümüş ve bir buçuk asır, ancak büyük dağıtım alınmamış buldu. O bizim masa ve mutfak bahçeler sürebilir yeri, uzun ağır accomodating verdi  .  Squash ve kabachokblizkie akrabalar, çalı çeşitleri  .  Ancak ısı ve nem squash biraz daha gerekiyor, ama daha az ürün verir. Ama üstün iliği meyve tadı ve beslenme özellikleri ve pişirme yeteneklerini. Ve elbette güzellik.

Şeklinde kabak disk, çan, kase ve tabak ve kenarı düz veya denticles fisto ile olabilir benzer. Yakın zamana kadar, meyvenin geleneksel renk beyaz oldu. Şimdi sarı, turuncu, hatta yeşil ve mor çeşitleri vardır.

Kabak çam,  kabak kabak ve bir ailenin üyeleri olarak kolayca çapraz tozlaşma olabilir. Sonuç olarak, ışık, yeni bir kültür olarak:  tykvasson (kabak ve kabak hibrid)  tykvachok (kabak ve kabak)  patichok (kabak ve kabak). Onlar anne-babanın en iyi kalite birleştirmek edebiliyoruz.

Yani, patichok Carnival üreme VNIISSOK farklı soğuk hoşgörü, 1012-1,2 kg meyve bir kitle oluşturan, 3640-inci günü içinde meyvelerini vermeye başlar.

Related Posts:
  1. Meyve lagenarii
  2. domates (domates)
  3. Saraha
  4. Vigna

Vigna, lagenariya, kabak, kabak, domates, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt