tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Diyet ve tıbbi sebze kabak

Diyet ve tıbbi bitkisel kabak kabak

Diyet ve tıbbi bitkisel kabak da dış benzerlik denir "çanak şeklinde kabak." Varyasyonları çeşitli yemiş tırtıklı kenarları beyaz "tabak" tuzlu, salamura, kızartma, haşlama, buğulama. Bitki  kabak tohumları yere alınır ve fide yöntemi nadiren kullanılır. Boşuna belki de. Bu bitki, termofilik bir don tahammül edemez ve fide büyüdüğü zaman daha önceki bir ürün verir.

Torfoperegnoynye küpleri 10 x 10 açık zemin vyseyte 2 her ekimden önce 15-20 gün boyunca kabak tohumlarını Beğendi ve en az beş günde bir sulanan. Sürgünler olacak zaman dikkatli zemin seviyesinde zayıf bitki kesti. Bitki fideleri hazır üç gelişmiş yaprakları ve kısa boğum arası olmalıdır. Açık toprak fide kabak yılında don tehlikesi geçtikten sonra, Haziran ayı başlarında dikilebilir.

Bitki tohumları açık zeminde ekim zaman kabak Eğer dar istediğiniz 50-60 cm genişliğinde çiçek yatak ağır topraklarda akciğer ve 3-4 inç üzerinde 5-7 santim derinlikte.  Ekim squash bakmakta yaşlanma alt yaprak ve hasarlı meyve çürüklüğüne kaldırarak, zamanında sulama, ot mücadelesi olduğunu. Bitki metrekare başına düşen su bir kova dolusu oranında bir hafta, onun sulandırılmış 1-2 kere çiçeklenmeye başlar.

Siz 10 litre suya 40 gram kuru karışımı ile bahçe besleyebilir. Bitkide çözümün bir litre harcamak gerekiyor. Peki, 1:10 ve 1:15 oranında su ile seyreltilmiş sıvı gübre ve sığırkuyruğu veya kuş pislikleri, harcama eğer. Tarak genellikle tohumlarını henüz oluşmuş değil zaman, olgunlaşmamış hasat edilir.

Fetuslarda patissonchiki bir düzenli olarak midye toplama ise, o zaman bitki yeşil gübre olarak kaldırıldı ve kullanılan sonra ilk don kadar meyve görecektir 12.7 ulaştı, haftada 2-3 kez harcama Temizleme. Tarak 1-2 santigrat derece sıcaklıkta fazla 10 gün saklanmaz.

Related Posts:
  1. Saraha
  2. Bow

balkabağı, kabak, lahanası, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt