tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Squash

Squash, kabak, ve gibi çalı, erken gelişmiş formu tverdokoroy kabak ile ilgilidir. Zieleniec - Gıda yılında genç yumurtalık kullandı.  Kavun - - Belleville, Belleville, çan veya yuvarlak kutupları yassılaşmış şekli, parçalı, düz dalgalı kenarları Squash meyve oluşturur. Meyve Boyama beyaz, krem ​​veya açık yeşil.

Meyve eti beyaz ve lokali daha yoğundur. Meyveler daha değerli kuru madde 6-8,5% 2,5-2,9% şeker, C vitamini 20-30 mg/100 g 8-10 cm çapında gıda kullanımı 2-5-günlük yumurtalık içeren çapında Meyvelerinde over 5-7 cm kızarmış ve haşlanmış, tuzlanmış ve salamura onları kullanılır. Tuzlu ve salamura kabak mantar gibi tadı.  Kabak olarak, kabak gibi, kısa zayıf veya silnovetvistye olan kirpikler. Yaprakları lokali göre daha sivri uçlu, büyüktür.

Çiçeklerin yerini doğası, onların büyüklüğü kabak benzer.  Squash - photophilous kısa gün bitki. Kabak kabak ve benzeri büyüyen koşullara ilişki.  Bazen beyaz-pan, erken beyaz, sarı düz 2 çeşitleri olmasına rağmen en çok kullanılan dereceli Beyaz 13.

Gibi kabak ve tarımsal teknoloji olarak Tarım kabak.  Öncüleri en iyi patates, lahana, fasulye bitkilerdir.  Mayıs sonunda açık toprağa tohum ekim - Haziran başlarında.

Tohumları bir film yetiştirilen zaman 2-3 hafta önce ekilir. Satır ve satır dikim tekniği 70 cm kare küme mesafeleri tohumlama yöntemi lokali olarak aynıdır.  Squash bakımı temelde squash için aynıdır. Ancak, bitkilerin tarak fazla suya ihtiyaç duyuyor ve geri tomurcuklanma arzu tutam büyüyen nokta sırasında gevşetin ve hava ve çiçek arılar daha iyi erişim daha serbest dolaşımı için güçlü kalınlaşma çalı uygun tek sayfa ortalama 3.2.

Bitkiler 2-3 kez beslenir büyüme mevsimi boyunca. Çiçeklenme döneminde, üçüncü - - İlk besleme, çıkış sonra 10-15 gün içinde ikinci yapılır meyve döneminde. Gübre dozları kabak için aynıdır.

Besleme sonra, özellikle gübre, yaprak, yanık önlemek için temiz su serpilir.  Meyve, çapı 5-7 cm ulaştığı her 5-10 gün genellikle, düzenli olarak kaldırılır. Salk ve en kaliteli marine için çapında over 5-6 cm büyüklüğündedir.

Related Posts:
  1. Konserve fasulye fasulye

fasulye, kabak, kabak, yeşil fasulye, konserve fasulye, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt