tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Tatlı soğan ve bir film iyi yetişir

İyi Film altında tatlı soğan ve soğan büyüyen

Bow kokulu çok yıllık. Güçlü mumlu çiçek, sulu ve ihale ile, düz, doğrusal, dar, koyu yeşil yaprakları. Bu sahte kök devam ettiği ampul, hafif belirgin, silindirik bir.

Donets Açık (kısa sap) arasında sıkı ve geç sonbahar kadar sürekli, bu nedenle tatlı soğan dalları olan büyüme mevsimi boyunca artış kaynaklanıyor gelişmiş vejetatif gözler üstüne, üzerine, sulu beyaz terazi (taban yapraklar) yerleştirilir.  Her şubede 56 bırakır. Yılda 1 genellikle küresel sotsvetiemzontikom ile uzun zorlu bir 2060 cm vermek yeni şube Yaz ortasında çiçek ok bir yıl, 3-y18-20, 2-YDO 12-3,4 şube geliştirir vs ..

Hayat 23 yıl, bitki 510 oklar. Çiçekler daha büyük beyaz, yıldız vardır  .  Ülkemizde tatlı soğan doğu ve batı Sibirya, Uzak Doğu, ve rubezhomv Moğolistan, Çin, Japonya ve diğer ülkeler için en yaygın olanıdır.  Bitki cesur ve zymo-, onu erken ilkbaharda büyümeye bırakır. Konu tatlı soğan rotasyon olmadan çekilmiş. Toprak, yeterince nemli yabancı otların ücretsiz ve iyi organik ve mineral gübre ile doldurulmalıdır.

Kuzey Nechernozemie tatlı soğan sulak sırtları ve tepeye yerleştirilen ve olan düz bir yüzeye güney alanları (açık toprak) olarak. Onun düz poverhnosti56 alt bantlar (25h20 cm) desen 20x20 cm veya 20x25 cm 4 sıra, ekilen üzerinde sırtlar.  Bakım ot mücadelesi, toprak gevşeme besleme ve geç sonbahar, yaprak ve ok site temizlik.

Onlar büyütme gibi yaprakları keserek, çeşitli aşamalarda büyüme mevsimi boyunca yeşil tel Temizleme, ama son kez (kültür yıl), en geç önce soğuk hava başlangıcına 1,52 aydan, bitkiler kış için hazırlamak için zamanımız var. 34 yaşındaki ekimi soğan anda çalıların bölerek, parça temizleyebilirsiniz.  1012 gün önce ve daha kaliteli elde edilen ürünler: tatlı soğan ve bir film iyi yetişir.

Birinci ve ikinci ders, salata ve turşu ile tatlandırılmış tatlı soğan yaprakları ve çiçek salkımına, bunlar sebze ve et karma yerleştirilir, onlar soğuk yemekler süslüyor. Turşu soğan kokulu çiçekleri lezzet garnitür ekleyin.

Related Posts:
  1. Kabak yemekleri ve ekler renk ve lezzet
  2. patates çok kullanışlıdır
  3. Kabak Kabak tedavi
  4. Meyve Suyu kabak fazla tuz vücut görüntüler
  5. Hıyar tüm sebzeler sebze

kabak, tatlı soğan, yenibahar, soğan, marul

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt