tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Tatlı soğan çeşitleri

Yaygın Asya gıda olarak ve bol miktarda yabani yetişen Sibirya, kullanılan Bow kokulu. Tatlı soğan çok titiz kuraklık, soğuk ve don değildir. Don kadar Temmuz çiçekler çok iyi koku nedeniyle bu adın, o çiçek.

Tatlı soğan ince bir arı bal elde bitki, özellikle tseleben ve soğan tadı yok. Ampuller en fazla 4 cm ve 2 cm bitki çapında bir durgunluk dönemi ve kalın yaprakları 30 cm ve 5-6 mm genişliğinde bir uzunluğa sahiptir konik olup, sürekli büyüme var, yaprakları grubeyut ve don kadar yiyecek için kullanılmaz oldu.

Gıda yaş, en verimli üç yıllık tesisin iki yıl ile başlayan, Temmuz-Eylül sezon başına 2-4 defa kesilir bırakır. Plantation genellikle 4-5 yaş tutun, sonra değiştirin. Yaprakları vsploshnuyu harcamak yok Kes ve oklar bir dizi terk, bu güzel ve faydalı bitkilerdir. Sürekli dikimleri toprak derin gevşeme ve organik veya mineral gübrelerin yapraktan yapılmıştır.

Yaprak kesme polnymudobreniem sulama ile gübreleme ve kış geliştirmek için fosfor-potasyum gübre düşürmek için yararlı sonra.  Ampuller bölme içinde tohum, fide ya da daha iyisi ile yayılır. Tohumlar 24-45 gün içinde çimlenme. Soğan düzeni 20x10 cm altına dikilir, tohum kış veya bahar önce ekilir.

İlk yıl bitki çok yavaş geliştirmek  Tıpta, Doğu Sweet soğan halkı yılan ısırıkları ve böcek karşı bir panzehir olarak kalp hastalığı, kronik gastrit, bronşit, nevrasteni, bir kanamayı durdurucu olarak, tedavi etmek için kullanılır. Modern farmakoloji göre, o choleretic, diüretik ve kılcal etki güçlendirir, enfeksiyonlara karşı direncini arttırır.

Bow tatlı süs bitkisi olarak kullanılabilir, çiçek 100-150 adet top gibi toplanmış yaprakları ortasında bir yeşil ya da gri-mor bir çizgi ile saf beyazdır. Ok ot25 ile 60 cm yükseklik  Bu bitki çok dayanıklı ve teplotrebovatelnoe ise, don 45 derece dayanıklıdır. Doygunluk olmadan tarafsız bir toprak tercih eder.  Tatlı soğan vitamin ve tıbbi bitki. Bir kurutulmuş veya tuzlanmış olarak kış hasat soğan.  Tatlı soğan kışın yeşil zorlamak için kullanılabilir.

3-4 yıl bitkiler beslenen sulak bir pot, nakledilen ve don önce açık toprağa bırakılan, daha sonra 15-20 derece bir sıcaklığa sahip odada kap getirmek.  Tohumlar Gennady P. Anisimov, 634 024, Tomsk, ul satın alınabilir. 5. Ordu, 29-33.  Tatlı soğan çeşitleri.  Priori 9.908.474.  Oluşturanın VNIISSOK.

Bahçe araziler, küçük işletmeler ve küçük çiftlikler için dushistogovklyuchen Federasyonu Devlet Kayıt soğan çeşitleri хозяйств.Салатный.Среднеспелый. Ekonomik yaşam önce yeniden büyüme yılı başından itibaren Dönemi 37 gün bırakır. Yapraklar biraz sarımsaklı, 12.3 g.Vkus biraz baharatlı ağırlığında hafif bir çiçek, uzunluğu 33.1 cm, bir kaçak 8.9 yaprakları üzerinde 1 cm genişliği ile yeşildir. Kuru madde oranı% 10,1-11,8, şeker 3,8-4,6%, C vitamini 78,3-95 mg%. Mal ampul oluşturmaz.

Başına verim kesme 1.5 kg / m zasezon 2,4 kg / m Kış tahammül vysokaya.Tsennost sınıfları: Yüksek verim, ürün uzun süre döner, yüksek lezzet, kış tahammül.  Doğu 9.908.286.  Oluşturanın Şirket NPF "PC", LLC "Intersemya." Hozyaystv.Salatny bahçe araziler, küçük işletmeler ve küçük çiftlikler için Rusya Federasyonu Devlet Kayıt Sortvklyuchen.

Orta ki. 40-42 gün yaprak ekonomik yaşam önce yeniden büyüme yılı başından itibaren Dönemi. Yaprak ortalama çiçek, uzunluk 46 cm, genişlik ile yeşil 1.2 cm

biraz sarımsaklı, hafif baharatlı 10.5 g.Vkus tartı bir ateş 5-6 yaprağı, üzerinde. Kuru madde içeriği% 9,3-9,7 şeker 2,9-3,5%, C vitamini 57,2-61,5 mg%. Urozhaynostzasezon 4,3 kg / m İkinci yılın başından itibaren kesin, bir sezonda 2-3 defa kesti. Kış tahammül vysokaya.Tsennost sınıfları: Yüksek verim, geri tepme ürünleri tahammül uzun süre.  - Tatlı soğan çeşitli yeşillikleri üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bitki boyu 35-60 cm ve 0.2 1-2 cm genişliğinde yaprakları

yarımadanın Tat, slabochesnochny. Sahiptir Yaprakları hızlı ve grubeyut büyümez. Kesme sezonunda Vintage iki yılda bir bitki 2-3 2-3 kg.  9908476 baharatlı.

Edinmeksizin VNIISSOK. Bahçe araziler, küçük işletmeler ve küçük çiftlikler хозяйств.Салатный.Среднеспелый için Rusya Federasyonu Devlet Kayıt Sortvklyuchen. 39-41 gün yaprak ekonomik yaşam önce yeniden büyüme yılı başından itibaren Dönemi. Yaprakları hafif bir çiçek, uzunluk 33,4 cm, genişliği yeşil 0.9 cm

bir ateş üzerinde 6 yaprak, kitle 10,3-12,3 g.Vkus biraz sarımsaklı, hafif baharatlı. Kuru madde oranı% 10,1-11,8, şeker 4,1-4,9%, C vitamini 81,9-98,6 mg%. Menkul ampuller 1.5 kg / m zasezon 2.7 kg / m kesme başına obrazuet.Urozhaynost değildir

Kış tahammül yüksektir. Çeşitli değeri: Yüksek verim, ürün uzun süre döner, yüksek lezzet, kış tahammül.

Related Posts:
  1. Squash (kabak sıradan)

tatlı soğan, yenibahar, soğan çeşitleri, pub

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt