tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bir bahar sarımsak gibi tatlı soğan

Tatlı bir bahar sarımsak salata gibi bak

soğan farklı türde büyük bir çeşitlilik içinde, bahçıvanlar arasında daha az yaygın soğan dushistyykultura, hatta uzak kuzey bölgelerinde büyümeye rağmen.  Bir bahar sarımsak benzer görünüm Bu uzun yay. Yaprakları oldukça dar. Çin ve Moğol tipi ayırt. Boyları büyüme birbirinden farklıdır. Bir 60 cm ve 50 cm

acemi yetiştiricileri geçmeyen diğer belirlemek zordur ona yay ne tür. Kadar ulaşır Büyütme sırasında tatlı soğan bir etli kök oluşturur ve yaprakları hoş bir koku ve tat vardır. Bahar salatalarda yeşil tatlı soğan varlığı her zaman özel bir lezzet ile ayırt edilir. Hiçbir kaza nazvanieluk kokulu olduğunu.  Tatlı soğan büyüyen yuva, sapları birbirine bastırılır. Kök melkuyuprosto altındaki Ampul formları kalınlaşmış.  Ağustos ayında, genellikle sonunda, uzun bariyerleri bir yaz rağmen çiçek salkımına üretti.

İyi bir yaz aylarında tohum olgunlaştırmak ve iyi bir çimlenme var.  Agrotechnics tatlı soğan diğer daimi tarım yay çok farklı değildir. Bu 5-6 yıl tek bir yerde nakli olmadan büyüyebilir için, özel olarak belirlenmiş yatak yerleştirilir.

Ekim tohumlar yabani otların aşırı önlemek için, bir yıl içinde özellikle dikkatle tedavi edilmelidir 15-20 cm bir dizi bitki bırakarak, 25-30 cm çimlenme incelir sonra sıra iyi bir performans batırılmış. Sürekli koridor gevşetin. 1-2 kerelik besleme yapmak gerekirse.

Erken yeniden büyüme tatlı soğan 2-3 yaşından itibaren, salatalar için yeterli yeşil sağlar. Gerektiği gibi yaz 1. yarıda yapılan kesin. Sonbaharda yaprakları kurumaya başlar, tüm üst kısmı 2-3 cm toprak üzerinde bırakarak kesilir.

Ve erken ilkbaharda gevşetti, yem, temiz otlar.

soğan, tatlı soğan, yenibahar, sarımsak, marul, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt