tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Pırasa sırları

Pek çok pırasa gibi aile, özellikle bunun dışında çorba. Tüm ilk kez değil Bu yay düzgün döner yükseltmek istiyor. Bu yüzden bunu açık olacak bu sırları bilmek gerekir.  Ekili soğan, Şubat ayı sonunda önceden ıslatılmış tohumlar olmalıdır sıradan saksı içinde.

Daha iyidir diye silindirik ise ancak alt çapı ile sınırlı değildir - altında en az 15 cm olmalıdır değil drenajı için delik.  Çoğunda durumlarda, yerli üreticilerin tohum kullanımı, ancak not pırasa ve kereviz iyi ithalatın büyümeye söyledi.  Dökmek 2 / 3 boy tencerede toprak.

Islatma veya kar tabakası koymak Daha iyi görmek ve tohumları yaymak olmadığını 2cm'den. Uykuya dalmak 2 cm kendi toprak, saksı şeffaf plastik poşet kapak (Nem sağlamak için) ve sıcak ve karanlık bir yerde koymak mümkündür.  Her 2-3 gün biraz üzerine dökün ve tekrar koymak, pottan poşeti çıkarın.

En kısa sürede ilk yeşil döngüler olarak, paketi kaldırmak. Pot güneşli tarafında pencere sette fidan. Korumak için hipotermi kökleri. Saksı altında köpük içine alın. Ne zaman balkon veya sundurma kurulmuş sıfır sıcaklık, çıkarın fidan.

Doğrudan güneş ışığından gizlemek için hatırlamak önemlidir. Pırasa fidelerinin tüm bakım sulama gelir.  Sonra takım elbise özenle, açık toprağa pırasa bitki zamanı toprak gevşetir. 15-16 cm V şeklinde oluk derinliği Dig

kalıbın alt kısmında sulak kül karışımı her şeyden biraz koymak çim ve pırasa dikimi. Olmaları gerektiğini düşünmek hemen korkunç Arka arkaya 8-10 cm mesafeden az birine oturmak. Kökleri Düzelt ve dikkatli bir şekilde toprak serpin. Soğan bir siper, bir soğuk rüzgarlardan koruma.

Spanbond önce fide Kapak sıcak gün.  Pırasa büyüme (bu hemen olmayacak olsa da) gittiğinde, başlangıç giderek siper altında bir kök duvar dökün. Dökmek sadece çok kuru havalarda kez ayıklayacaktır bir çift. Daha fazla bitki güç kazanıyor, sivri toprak daha fazla.

Zamana kadar hazır Soğan olduğu için ve büyümek, çok beyazlatılmış ayak olur. Bunu yapmazsanız, soğan biraz soğuk ve tatsız olur.  Soğan Pırasa - soğan iki yıllık bir bitki.

İlk yıl formlarda düz doğrusal yaprakları, uzun ve kalın yanlış kök hangi ve gıda olarak kullanılır. İkinci yılda bitki çiçek formları 150 cm ok size toprakta kış için bırakırsanız ikinci yıl size (her ne kadar, bazı uzmanlara göre, tohum alabilirsiniz Bu kültürün Tohum) sadece güney enlemlerde mümkündür.

Bodrum Vintage saklayın. Kalın kaynaklanıyor bırakarak, kum serpilir yaprak uçları uykuya değil. 0 Optimum depolama sıcaklığı ... 1 ° C; bağıl nem -% 80-90.  Pırasa çorbası.  Yemek pişirme Bu et suyu içinde. Ama değilse, o önemli değil. Bir su getir , içindeki dilimlenmiş patates damla, bir veya iki havuç kaynatmak gelişme üzerinde sökülüp baş karnabahar.

Tüm biz düşük pişirin ateş. I yaprak sonra pırasa kökleri, yeşil kesme beyazlatılmış bacaklar. Iyice daire şeklinde kesilmiş bacak, yıkama - Ve kaynar suda. Baharat, kuru otlar eklemek için suyu da.

Prokipelo birkaç dakika ve kapatın. Çorba 5 durabilir sonra dakika - yemek dökün. Afiyet olsun.  Başkan Cheboksary Shorokhov V.N.podelilsya AÇIK 'EM İşbirliği "yetiştirme deneyimlerinin soğan - ısıtılan seralarda kalem şalgam.

12 saat için 1:1000 bir konsantrasyon ile bir çözüm batırılmış tohumları. Dönemde 1:1000 3 konsantrasyonda ilacın bir çözüm doused yetişkin ta soğan bir sulama elle 3 l/m2 zamanlarda olabilir.  Zorlama 10 gün azalmış zaman bir sonucu, verim arttıkça % 100. Ortaya çıkan ürünler, çevre dostu olan bu yana onun ekim gübre geçerli değildir.

Son birkaç yıl içinde toplanmış, deneyim gösteriyor ki Bu EM teknolojisi mikro gübre robiologicheskogo dayanmaktadır  sera ve sera kompleksleri olamaz sadece bitkiler için uygun koşulları yaratmak, aynı zamanda yardımcı olur de olmayan gibi, kimyasal gübre ve ilaçlar olmadan yedek ve buhar toprak.  Içinde Son yıllarda, soğan bahçe yatak zararlılardan çok acı.

Bir önyargı  soğan sinek.  Görünüyor geç Mayıs ayında genellikle ve veya toprakta yumurta bitkilerin kuru flokonları. Larva onları birkaç gün sonra. Bu ampul girmiş, son çürüyen bitkilerin hangi ile olan uzak kalmamak. Kullanmak için

verim kaybını önlemek için, bir tavsiye istenmeyen sinek önleme popüler bir yöntemdir. Bu toprak göründüğünde bir fincan oranında ahşap kül tozlaşma için yatak metrekare. Bu amaçla ve tütün için kullanılabilir Aynı alanda itici 1 çorba kaşığı toz harcama, anlamına gelir.

Kara bir sinek risk ve etmeyin yatak döllenen nerede kare ny başına bir çay kaşığı oranında biber metre. Tozlaşma sonra toprak 2-3 cm önerilir gevşetti.  Soğan sineklerin larva ile mücadelede iyi çalışıyor böyle bir reseptör için hazırlanan tütün özü ve sulama: 1 sabun ve tütün 200 gram sıcak su 10 litre bir çorba kaşığı. Çözümü filtre ve tedavi edilir ısrar edecek

sonra onların bitkiler. Böyle bir ruh itibaren haşere ölür.  Soğan zararlıları ile ilgili bir başka mükemmel bir yöntem yoktur.

Kuruluş o karşılıklılık bitkiler. Soğan tesisi yanındaki yatakta ise havuç, haşere, öyle ya da böyle kültürü ya grev cesaret yok kötü niyetli sinekleri kovmak geçici olarak tahsis edilen ve Bu bahçede iniş riski yoktur.  • • • • olarak sipariş formu, iade e-posta eklemeyi unutmayın Ve ürün adı ve numarası.

Related Posts:
  1. Vigna Çin

Vigna, pırasa, soğan, pırasa, Çin Vigna, havuç


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt