tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Salatalarda Bow slizun özellikle iyi

Bow-slizun (Allium nutans) aile Liliaceae aittir. Bu, çok yıllık bir bitkidir, ancak Altay ev sahipliği yapmaktadır. Erken ilkbaharda Bu tesis halkı düz ve pürüzsüz olan sağlayabilir yenir hassas hafif baharatlı tadı. Bazen kullanım gıda ve kendi ampuller içinde.

Yemek soğan birçok yemek ile mümkün slizun ancak salatalarda özellikle iyi ve genel olarak ben yay-yay slizun başvurmak salata hedef.  Başarılı bir şekilde büyümüş, mükemmel kış tahammül soğan slizun nedeniyle hatta Sibirya'da. Soğan iyi bir bal bitki, hem de dekoratif bir var özelliği. Bu tesis, küçük küçük siyah tohumlar tarafından yayılır ve vejetatif ilkbaharda çalı bölünmesi.

Bow-slizun mesafe ile büyümek sıralar arasında 15-20 bir sıra aralığı 30-40 cm ve bitkiler arasında görmek  Çok genç bitkiler daha sıkı yerleştirerek, büyür. Bu dikkat çekicidir Bu yay çok hastalıklara dayanıklı ve iddiasız olduğunu söyledi. 3-4 daha Ama daha toprak tükenmiş ve bitki olduğu için yıl, bir yerde tutun vermedi güçlü bir büyüme.

Besin değeri slizun soğan ve daha fazlası açısından bazen soğan başını sallayarak olarak adlandırılan ve bazı yay aşıyor soğan gibi. Bu, C vitamini, demir, mineral karoten açısından zengindir madde sadece büyük değil!Slizun nedeniyle kimyasal Soğan kompozisyon, bu anemi için son derece yararlı olabilir!

Yaprakları Nisan sürekli ihtiyaç olarak kesildi kadar Sonbahar, ancak büyük ölçüde onların değil azaltmak için farklı bir bitki alır.  Diyorum, ben bu yay seviyorum ve yetiştirmek için teşvik gerekiyor Bu vitamin ve otlar ve mutlu bir aile.

Related Posts:
  1. pişirme patates

patates, soğan, marul, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt