tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kendi tıbbi özellikleri için değerli yay slizun

Slizun (A. nutans  ) Salgı, ya da sarkık, soğan. Orta Asya, Sibirya, Altay ne kadar vahşi bulunur.  Soğan Bu tür kendi tıbbi özellikleri için değerlidir.

Başlık yansıtılır hangisi: slizunpotomu zhelezistyypotomu demir tuzları bakımından zengindir ve kandaki hemoglobin geliştikçe, kansızlık çeken insanlar için önerilen yüksek asit, gastrik ülser ve gastrit tedavisinde yararlı mukoz maddeler içerir. Çocuklar ve yaşlılar için özellikle yararlıdır.  Açık lila ve frenk soğanı gibi çiçek tomurcukları slizuna parlak mor toplar, ama onu tamamen farklı bir yaprak: kalın, düz, etli, sulu, uzun grubeyuschie.

Ayrıca, en fazla 4 cm uzunluğunda 25 cm, oval uçları, fistulose ve düz değildir. Ampuller genellikle kısaltılmış, ancak büyük ampul ve yüksek yanlış saplı çeşitleri vardır vardır. Ölçekler sulu beyaz.  Bahar slizun veya çalı ve kış vegetativnodeleniem 23 yaşındaki bitkilerin altında ekim tohumları ile yayılır.

2030 yılında bitkiler arasındaki mesafe ile satırları yerleştirmek için en uygun yol, Slizun 35 yılı aşkın için bir yerde yetiştirilmeye göremiyorum. Bir 23 yıllık hayat sahası.  Yenilebilir yaprak ve soğan. Böyle bir kare ile yeşillik 46 kg iyi bakım ile veren 'Yeşil' olarak çok verimli çeşidi vardır. kesim başına m.  Slizuna orijinal Tat: hafif bir acı ile birlikte soğan ve sarımsak olduğunu. Yaprakları, tuzlu salamura, kurutulmuş olabilir.

Konserve kullanılan ampuller.

Related Posts:
  1. Kabak Kabak tedavi
  2. Tatlı Kabak Pie
  3. Lagenariya sıcak, güneşli yer sever

lagenariya, soğan, kabak, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt