tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Gıda Bow slizun

Soğan yemek Bow slizun

gıda Bow-slizun sadece yaprakları değil, aynı zamanda pseudobulb değildir. Bu yay doğal soğan, marul keskin bir tadı vardır ve yayın türünü gösteriyor. Vitaminler bakımından çok zengin yaprakları ve pseudobulb soğan slizuna, özellikle askorbik asit (ham madde 100 g başına 98 mg). PP yapraklar yılında demir bir sürü içerir.  Geniş ve kısa sap yay-slizunmnogoletnee bitki.

Kök 25-30 cm ampul çapında bir daire oturma edildiği bir köksap az gelişmiştir. Yaşamın ikinci yıl için büyüme ve dallanma slizun sırasında 3.4 şube oluşturur. Geçen yıl dalları bir yönde bir çiçek atmak. Yenmez, Oklar zor.  Bow-slizun büyük dayanıklılık, don ve olmayan Çernozem bölgenin kuzey kesimlerinde donuyor ayırt.

Bu büyüyen bölgelere bağlı olarak, Nisan veya Mayıs ayı başında ortasında yetişir. Tüy büyütme sonra 25-30 gün kesin. 8-10 gün sonra iyi bir bakım ile yapabilir ve tekrar kesme.  Bir yerde soğan büyüyen slizun 5-6 yıl, bu yüzden uzun vadeli kültür hesaplama ile bir arsa aldı. Toprak iyi döllenmiş olmalıdır.

Dikimden önce, 1 m2 başına 10 kg gübre çürümüş olun. Ayrıca, amonyum nitrat, süperfosfat ve potasyum klorür 30-40 gr 15-20 g 20-30 g verim. Süperfosfat ve potasyum klorür yaklaşık üçte ikisi düşme alanı ve dinlenme kazma ya da çiftçilik yaptığı ve tüm amonyak verici ya da ekim selitrupod preplant.  Dikim çalı amacıyla ya da sonbaharda toplanan tohumlar kullanılarak ayrılır. Dikim iyi kış için soğan köklenme sağlamak için, Temmuz ayında yapılır.

Tohumları 1 metre, Dört yol sırt genişliği ekilir. Odinakovoe20 arasında satır ve bitkiler arasındaki mesafe bakın

Related Posts:
  1. Patates püresi
  2. biber

marul, soğan slizun, patates, soğan, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt