tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bow slizun zimostoek

Bow-slizun düz kalın etli bir açık yeşil renkli yaprakları vardır. Tadı çok hassastır. Sert Oklar ve yemek uygun değildir. Çiçekleri pembe bir belirti ile soluk leylak rengi vardır.

Yaprak zenginliği nedeniyle bir çeşitli yemekler için baharat olarak kullanılır. Yaprakları özellikle demir, vitaminler ve slizuna çeşitli tuzları bakımından zengindir.  Slizun zimostoek, neredeyse Sigara Çernozem bölgenin kuzey kesimlerinde donuyor.

Kök sistemi 50-60 cm derinliğe kadar giden çok sayıda strunovidnyh kökler oluşur  Agrotechnics slizuna soğan soğan yetiştirme teknikleri batuna çok benzer. Herhangi bir bereketli topraklarda iyi yetişir.

Bu tohum, fide ve çalı bölerek yayılır. Ekim ve dikim Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. 25-30 cm - sırtlarında ya da üç, dört alt bantlar, çizgiler arasında aralıklı 50 cm düz yüzeylerde Dikilen  Bu bireysel çalı koyabilirsiniz. Iki, üç yıl ekim kazmak çalılar ve ampuller (bitki) bölünmüştür.

15 arka arkaya 50 cm tek satırlı Mesafe sıralar halinde dikilmiş olan 30 veya daha fazla ampul için bir çalı verim - 20 cm  Bir yay için bakımı sulama ve besleme, sistematik gevşeme, ayıklama etmektir. Sezonunda soğan beş kez kesilir.

Seralar ve sonbaharda kazdık ve seralarda yakın kelepçeler saklanan yuvalandığı yay zorlayarak kalem için.  Bitki hastalıkları, özellikle lozhnomuchnistoy küfe dayanıklıdır.

Related Posts:
  1. Patates ikinci ekmek
  2. Taze Fasulye

soğan, yeşil fasulye, lahanası, batun, fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt