tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bow slizun dağılımı

Bow slizun dağıtım yay

soğanslizun Avrupa Rusya ve Sibirya çeşitli alanlarda dağıtıldı. Frost ve zimostoek (-40 'C transfer), Avrupa Rusya (kök sistemi 50-60 cm derinliğe gider) en kuzey bölgelerinde donuyor.  Yüksek tat, düz, doğrusal, sulu, slaboostrogo (slabochesnochnogo) tat bırakır, büyüme mevsimi boyunca yiyecek için kullanılır (bu yaz ilk yarısında farklı özel bir sevgi olsa da) var. Yapraklar ve sahte ampul C vitamini, demir tuzları bakımından zengindir, vb

Bitki hastalık direnci özellikle lozhnomuchnistoy küf için. Taze ve konserve formu yaprak ve ampuller yiyin.  Bow-slizun bir yıllık, bu aynı yerde altı ya da yedi yıl içinde yetiştirilebilir.

O malların kalitesini koruyan uzun bir süre: sonra Galler soğan daha bir ay oklar. Tohumlar Sigara Çernozem bölgenin orta bölgelerinde de olgunlaştırmak. Tohum Maksimum çıkış üçüncü yıldır. Etli yaprakları, Mayıs uzunluğu 25-28 aken aprelyanachalu sonu ve her kesim sonra zatemcherez 12-16 gün büyütme.  Açılış koşullar. Nötr reaksiyon, iyi ekili araziler ile vnesevooborotnyh, verimli topraklarda dikti. Pochvasredne-tınlı veya kumlu toprak veya.

Sonbahar kazma ile 4-6 kg / m yapmak  gübre veya kompost. Ilkbaharda kazma ile (sonbahar toprak işleme derinliği üçte ikisi) 3-4 kg / m yapılmıştır  organik gübre, 20-30 g / m  amonyum nitrat, 30-40 g / m  potasyum klorür. Bush ve tohumlar bölünmesi ile yayılır.

Ekim semyan1 ,8-2 g / m  . Dikim (iki ya da 20 cm çizgiler arasındaki mesafe ile dört sıralı, derninok kornyami20 cm dikim de sırada lentami50 cm), barınak film (Nisan ayında) de ertesi yıl (Mayıs ayı başlarında 5-6 kg erken hasat verir maeiyune gerçekleştirilir / m).  Açılış ampuller en çok kullanılan tek hat şeması (mezhduryade45 cm). Etli yaprak yeniden büyümesi, Mayıs uzunluğu 25-28 aken aprelyanachalu sonu. Yaprak koleksiyonu iki hafta içinde tekrarlanır.

Beş ila yedi kez kesebilir Yaz sezonu boyunca. Bow-slizun erken ilkbahar büyütme barınak filmde de hızlandırır. Sabit bir soğutma (geç Ekim) ile sonbaharında, (kesim) kaldırıldı bırakır.

Büyüme mevsimi sırasında sıralar arası çapalama, sulama, düzenli ayıklama gerektirir. Sezon başına yeşil yaprakların toplam verimi 2,5-3 kg / m ulaşır  .

Related Posts:
  1. Kabak iyi beslenme ve tıbbi ürün

slizun soğan, batun, soğan, kabak, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt