tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bow slizun bakım

Bow-slizun.  Zambak yaprakları olan bir bitkidir. Soğuk dayanıklı. 5 yıl için bir yere büyüdü. Bu salata soğan. Sarımsak tadı. Yaprakları ve pseudobulb askorbik asit ve 90 mg% katılar için 10 mg%, şeker ve% 3 içerir.

Demir Zengin, anemi yararlıdır. Slizun çöküşünden tarafından turba kompost (PSC) amonyum nitrat başına 2.5 ton, süperfosfat 3.5 kental, 1 ha potasyum tuzu 2 quintals 60 ton / ha gübre ve 40 ton olun.  Çalı dikim ve bölme toprakta yayılma slizun ekim tohumları. Dikim İlkbahar ve yaz dönemlerinde yapılmaktadır. Sıra, üç sıralı, 25-33 cm çizgiler arasındaki mesafe dikim planı - 20 cm

Ekim tohumları (PCB) 18-20 kg / ha.  Her zamanki Bakımı. Eğer 0.5 amonyum nitrat quintals ve potasyum tuz, 1 hektar başına süperfosfat 1 kental desteklenmiş pansuman bulamaç çözüm (01:06) kullanıyorsanız.

Bir sezon uzun vadeli kültür 4.3 kesme (27 cm yaprak yükseklik) geçirirler. Her zamankinden daha erken 10 ila 15 günde elde edilen film tepe verim altında. Iki-üç yıl ekim soğan tohumları yeşil soğan zorlama için slizuna-ampul vardır. Kasım ve Aralık aylarında sera slizun size bitki ise, ticari ürünlerin 25-30 gün içinde uygulanması için hazır olacak, verim Seraların 1 m2 başına 12-15 kg olacaktır.

Pekomenduem:

Related Posts:
  1. zaman artan salatalık
  2. fasulye
  3. Vigna brokoli
  4. salatalık

marul, Vigna, soğan, fasulye, lahanası, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt