tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Yeşil soğan Bow batun yüksek verim

Yeşil soğan Bow batun yüksek verim

Bow-batunesche bir beslenme soğan ekin bilinen ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yay Sibirya ve Uzak Doğu'da vahşi bulunan ama, Asya ve Avrupa ve Amerika'da sevgidir. Ne bu kadar yüksek bir popülerliğe yol açmıştır?

Dış yapısı Galce soğan, olağan soğan benzer bir yanlış kök içine geçen güçlü bir boru şeklinde yaprakları, küçük bir silindirik ampul vardır. En fazla 4 yıl için tek bir yerde bu yay ve uzun vadeli artırır.  Tüm bu artan soğan için daha düşük işgücü ve arazi maliyeti, yerine de yeşil soğan yüksek verim elde etmesini sağlar.

C vitamini çok, iz elementler gibi gerekli yağlar ve uçucu içeren Yeşil soğan. Gıda kullanımı yay basıncı normalleşmesine katkı ve kardiyovasküler sistem geliştirmek.  Galler soğan yüksek don direncine sahiptir. O, salatalık, patates, domates, yeşil sebzeler sonra ışık, zengin topraklarda en ağır ve olumsuz zimy.Vyraschivayut soğan hayatta yapabiliyor. Galce soğan soğan diğer ürünlere sonra dikilen, havuç tavsiye edilmez.

Ilık suyla ıslatarak Galce soğan tohumları ekilen ve 12 cm fide derinliğe sulanan, beslenen tam mineral gübre, başıboş sıra 18-20 cm genişliğinde sırtlar ekilen. Sürgünlerin büyütme, bitki gelişiminin erken dönemlerinde bitkilerin arasında 23 cm düzenli sulama gerektiren bırakarak çapalama ve yabani otlar kaldırma da seyrelmiş gibi, zayıf sürgünler tıkanma kolay. Aşırı nem, büyüme mevsimi boyunca su durgunluk soğan gibi değil.

Soğan için azotlu gübre ile çok nitrat birikimi ostorozhnymon meyilli olmalıdır.  Galler soğan bir yıllık, iki yıllık ve çok yıllık bitkiler yetiştirilen. Yıllıkları erken taze soğan ekilen ve kök tarafından sonbaharda hasat. Kalem uzun tutulur ve soğan ile gıda gider böylece geri.  İlkbaharda ekilen iki yılda bir kültür soğan olarak, kış kesim değildir ve erken yaz aylarında hasat.  Uzun süreli yaz aylarında ekilen soğan kültürü ve sezon başına 34 kez gelecek yıl temizlemeye başlar.

Ilk yaprakları ve okuchivaya 23 kere iniş sırasında Japonya ve Çin'de, Galce soğan fide kabul büyümek, gelecekte gömdü. Bu yüksek tat özellikleri ile karakterize sulu beyaz sap, üretir.  Galce soğan Japonca ve Çince üç podvidarussky vardır. Rus alttür en zimostoek, ama bir daha mütevazı bir boyutu vardır.  erken Yarımadası silnovetvyaschiysya olgunlaşması. Kötü kış yaprak kestikten sonra, bu bienal kültür daha iyi büyür.

Erken olgunlaşan, Yarımadası, vysokozimostoyky. Yaprakları Nisan sonu, sulu, uzun grubeyut geri büyür. Hastalığa karşı dayanıklıdır.

Geç, keskin, hiçbir donuyor, çok dallı, ancak atıcı erken.

Related Posts:
  1. kabak kabak Belleville

batun, soğan batun, kabak, soğan, havuç, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt