tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Soğan ekimi batun

Bow batun büyüyen fide

Bir yıllık bitkiler olarak batun büyüyebilir.  Eğer Nisan veya Mayıs ayında tohumları ekmek, daha sonra sonbaharda tüm tesis kazıp. Çizgiler arasındaki mesafe poseve1525 görünce

yıllık bitkiler olarak kalınlaşma (gevşetmek zor) bakım zorlaştırıyor, ama uyumlu çimlenme ve daha yüksek verim sağlar.  Bu yöntemi kullanmak ve fide yapabilirsiniz. , Kültürü yaz ve sonbahar yükselterek, Nisan ayı ortasında dikilmiş bir iki yılda batuna olarak yetiştirilen kış sağladığınızda. Sonraki bahar, yapraklar ilk kesme ve yeşillik zaman iyi yetişir, ve ampul ve bir kalem kazıp olabilir.  Uzun vadeli kültür olarak Üçüncü variantbatun. Tohumlar ilkbaharda gelecek yıl Temmuz ayında ekilen ve yaz yaprak kesmek için şimdiden mümkün bulunmaktadır.

Siz podzimny ve tohumlama yapabilirsiniz. Birden vazo yaşam batun kimyasal gübre ile beslenmelidir zaman. Bitkiler zayıf kış, Ağustos ayının ortasında son kesme yeşillikler içinde gitti.  Batun hızlı çalılar başlar. Yaşamın ikinci yılında ayrılabilir için.

Sadece yakın bitki koymak değil, açık yetişen soğan izin, 3540 cm mesafe dayanacak şekilde daha iyidir. Aksi takdirde, başlamak zor ve yırtık derninki samougnetenie bitkiler, yaprak toprak ve zagrubeyut vardır.

Related Posts:
  1. soğan batuna özellikleri nelerdir?
  2. Domates
  3. Lagenariya kullanım
  4. benzersiz Tavern
  5. Bezelye açıklamasına

batun soğan, lagenariya, kabak, batun, bezelye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt