tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Lukbatun sürekli

Lukbatun yıllık soğan

birkaç nazvaniyluk fistular, Tatar, kış vardır Galce soğan çok yıllık bitki. Yaprakları soğan lukapolye, tüp yapraklarından benzer, ancak daha büyük bir kural, ve Çin formu batunasilnodudchatye olarak ve renkli kösele sarı-kahverengi kuru pullarla kaplıdır çapında ampul 34 cm ile 610 cm, çapı var, gelen bir buruş buruş boyun oluşturmazlar olan uzun vadeli depolama yeteneğine sahip değildir.  Bitki örtüsü olabilir kadar Yaprak kitle, sürekli artar.

Çiçek ise düşük (20-60 cm), nodüler, basit şemsiye biten çiçekleri yeşilimsi beyaz vardır.  Özellikle tohum ile çoğaltılması, ancak (çalı bölme) mümkün ve bitkisel olduğunu. Bitki cesur ve zymo-. Erken ilkbaharda, en kısa sürede kar inmiş gibi, yaprakları bir ay içinde büyümeye başlar uygulama için uygundur. Rusya batun Özellikle ülkenin orta ve kuzey kesimlerinde oldukça yaygın olarak dağıtılmıştır. SortaGribovsky 21, 7 Mayıs ve Nisan bulunuyor.

Galce soğan yıllık ve çok yıllık bitkiler kullanılır. İlk durumda vtoromna yakın sitelerde bitkisel ürün rotasyonu yetiştirilir. Ona bereketli toprakları geri altında, yeterince nemli olmayan asidik ve önceki yıllarda organik gübre iyi giyimli otlar, temizlenir.

Tohumları bahar ya da yaz (orta ve kuzey rayonahdo 15-20 Temmuz ile 1 Eugen Ağustos) olarak ekilir. Vyraschivanii12-15 kg / ha yıllar ile 20 kg / ha Vysevaokolo norm. Dikim Crests, sırtlar ve düz bir yüzey üzerine yapılmaktadır. Sırt 1 genişliği ile m batun 4 sıra onun ekmek düz poverhnosti45 alt bantlar (strochkami20-25 cm, lentami5060 cm arası) üzerinde aralıklı 25 cm.  Tohumlar 1 derinliği ve 1.5 cm Uhodpropolki gevşemesi de gömülü.

Son kez keserek, her bir büyüme mevsimi için mnogoletneydvazhdy de maeiyune bir operasyonda hasat yıllık bitkilerin hasat en geç Temmuz sonu Ağustos ayı başlarında daha ayrıldığında, aksi bitkiler kış için hazırlamak ve vymerznut olabilir zaman olmaz.  İyi bir aşırı kışlama girmelidir için, ilk önemli don sonra yapraklar kuruyup zaman, onları kesme ve kurtarma teşvik eden bir yer yapar.

Galler soğan da yeşil erken ilkbaharda soğan (Nisan, Mayıs) ve yaz (Haziran) için zemin seralarda yetiştirilir. Bu amaçla, kendi tohum sonra mezhduryadyahredis Şubat satır ekilen ve vardır.  Yeşillikleri üzerine Galce soğan az sayıda seralarda yetiştirilmektedir.

Filmin barınaklar altında düşük ürünleri seralarda, açık toprak daha erken 23 hafta ve Sera don (üç yıl ekim en iyi) önce hasat ampul batuna yılının sonbahar ve kış aylarında yeşil damıtma yapmak tamamladı.  Olarak ham veya işlenmiş genç soğan ile yaprak veya bazı yaprakların besin kullanımı için bir karma çeşitli yemekler, salatalar ve Soslar, kayıt atıştırmalıklar (ringa balığı, havyar, mantar, vb) için baharat.

Fermente lahana batuna gibi soğan yaprakları, vitaminler korurken, özel tat ve aroması. Luknezamenimaya ekşi kış ve erken ilkbaharda yan yemekler için baharat.

Related Posts:
  1. Peppers
  2. Domates

batun soğan, biber, soğan, soğan, batun, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt