tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bow batun formları ve çeşitleri

Rusya, Çin, Japonya, Moğolistan, Avrupa ve Kuzey Amerika'nın kuzey ve orta enlemlerde yetişen Galce soğan. O zimostoek, cesur (40-45 eksi `C'ye kadar dayanabilir.)  Formlar ve çeşitleri. Soğan, batuna aşağıdaki türleri şunlardır:  Rusya uzun çok bitki dallı ince koyu yeşil yaprakları 30-40 cm. Yaprakları çok keskin, hızlı grubeyut tat.

Bu yüksek kış tahammül vardır. Yapraklar 105 mg /% C vitamini,% 2,3 glikoz ve diğer besin maddeleri içerebilir. Genç yapraklar kök veya listyav gibi sadece bazı yeşil salata tarafından kullanılan, Soslar, salata sosu, vb dört yıl boyunca tek bir yerde büyüyebilir. Sahte fistulose yaprak boş kök içine geçen Göze formları silindirik bir ampul. Soğan daha küçük tohumlar tarafından yayılır. Iyi gelişmiş kök sistemine sahiptir.

Yaşam dalları ve formlar pek çok çocuğun ilk yılın sonunda. 15 ile 20 `C Optimal koşullar rostapri sıcaklık Bush (ikinci yıl, vb) bölünerek Vejetatif olarak çoğaltılan edilebilir.  Bu alt tür sınıflarda 6 Mayıs Gribovsky 21 içerir.  Narin yaprakları ile Japon ortalama yüksekliği, üst sarkık. Bu yarımadanın bir tadı vardır.

Bitki tahammül. Ortalama Dallanma. Salata Nisan 35 ve 12 en sevilen çeşitleri. Bu yapraklar kesin tolere edemeyen, çünkü yanlış bir kök ile birlikte, bitkilerin hasat.

Vintage 5-6 kg / m ulaşır  .  Açılış koşullar. Verimli, ekili toprak, son yıllarda iyi hazırlanmış organik gübre ile sitelerde salatalık, domates, sonra bitki için tavsiye edilir.  Yıllık bitkiler (Haziran ayında posevletom, uborkavesnoy gelecek yıl) ve sıradan bir banliyö sebze plodosmene bireysel bahçeleri yerleştirilir. 6-8 kg / m katkıda  Humus veya 30-40 g / m kompost  potasyum klorür.

Toprak ön tedavi kazma gibidir: legkihna üzerinde ağır pochvahna tam süngü maça bahar aylarında kazma derinliği üçte ikisi. Aralıklı iyi posevaodnostrochnaya plan yıllık bitkiler 45 cm iki veya üç kez (ekim letom5 iyunya15 Temmuz) dikildi. Iki yıllık bir süre içinde sırayla kaldırıldı. Kalınlaşmış tek çift hatlı ekim (1.5-2 gr / m  ) veya daha fazla ihale yaprak oluşumuna katkıda bulunur.

Yaz ekim ayında bu kış önce bitkiler zayıflatacak gibi, sonbaharda, ilk yıl yani yapraklar kesemez. Bir komisyon ile harrowed Galce soğan ekimden sonra ikinci yılın ilkbaharında, azot ve potasyum gübre ve periyodik sulanan nem eksikliği yem ve koridor gevşetin.  Boru hattı tretiyot ikinci dönem ekim hasat vb

yaprak 1 Ağustos tarihine kadar geçen süre için kesilmiş bir yerde üç-dört yılda soğan büyüyen zaman.  Taze soğan, batuna filmi kapağı, sulama ılık su ile açık zemin daha önce iki üç hafta için soğan ihale yeşil yaprakları almak için olabilir. Sığınak filmi kırpma hızlandırır sadece, yumuşak yaprakları yapar, ancak genel olarak verim artar.

Böylece soğan batunachetyre altı hafta için dormansi dönemi ve Aralık ampuller (çalı ayrılığı sonra) bir yeşil yaprak (urozhaydo 16-18 kg / m zorlamak için sera ekilir yana olmayan Çernozem bölge alanlarında  .) Genellikle bu dönemde güçlü Galce soğan ok ve büyüyor gibi, yetiştirme üçüncü yılın ampuller zorlamak için kullanılır. Bitki ele almak zordur. Bu durumda, üçte iki kesme ve sırt tatilinde bırakır.

Yaprak kapasitesi ampul büyüklüğüne bağlı olduğunu akılda tutarak, kök, çiçek soğanı tutmak ve onları sıralamak için çalışıyor.

Related Posts:
  1. domates (domates)

batun, soğan, soğan, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt