tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Batun için soğan hasat sezon 3 kez üretirler

Sezonu için Bow batun 3 kez yay temizlenir

Galler soğan - hemen hemen bütün yaz ekili edilebilir bir kültür, hatta ilk on yılında Ağustos. Burada bütün mesele bu batun yüksek soğuk vardır, ilk sonbahar donlarından oldukça iyi ona zarar vermeyecek şekilde ve bitkiler perezimuyut.  Daha sonra kışın Haziran ayında ürün, ekmek ise, bitkilerin tamamen şekillenmiş olacak ve bu korkunç değil hiç soğuk batunu, ancak bu kültürün yaprakları tam bir ürün, bir sonraki yılın ilk baharında zaten toplamak anlamına gelir.

Bir sezon hasat için iki veya üç kez üretirler. 10 Eylül kadar yapmaya çalışıyorum son kez, bitkiler kış için hazırlamak başardık.  Kuru veya ıslatılmış tohumlar 1,5-2 cm ekim hattı, ekim satır ya da en az 1,5 cm humus veya torf tabakası ile malç yatak tüm yüzeyini sonra 25-30 cm satır aralığı derinliğe kadar ekilen

önünde toprak ekim tecrübeli gübre veya kompost (10 metrekare. m başına 20-30 kg). Buna ek olarak, oranında kireç-amonyak veya amonyum nitrat (0.3-0.5 kg), süperfosfat (0.4-0.6 kg) ve yüzde 40 potasyum tuzu (0.3-0.4 kg) yapmak 10 kV. metre.  Islak toprak, hava izin çekimleri bir buçuk iki hafta sonra ortaya çıkar.

Çimlenme engeller yağmurlar olacak ve kabuk, bir komisyon ile yok edilmelidir. Bu şekilde soğan ihale sürgünler zarar vermemek için çok dikkatli yapın.  Yaz ayları boyunca, ayıklama ve toprak gevşeme beş kez tekrarlanır.

Sonrası ortaya çıkması (faz 1.2-yaprak) metrekare başına azot ve potas 10 g oranında kuru ve sıvı gübre ile beslenen bitkiler.  Bitkiler dışında ince emin olmalısınız. Iki ya da üç yaprak olacak zaman ilk kez yapılır.

Satırdaki boşluklar kaldırıldı bitkiler besin olarak kullanılabilir 3 cm kadar bırakılmalıdır. Yeşil bazı streç inceltme çok büyük miktarlar için, alanın 1 / 3 üç günde bitki çıkarma. Bitkiler arasındaki ikinci incelme aralıklarla bitkiler 12 cm mesafe bırakarak, 6 cm ve üçüncü incelme daha yaprakları  Ertesi yıl, Mayıs-Haziran ayında, ikinci yılın bitki ve büyük yeşil yapraklar çiçeklenme ve amonyum nitrat gübre verimi önler kesilir.

Sistematik çiçekli sürgünler kaldırmak ve özellikle çok yıllık yabani otlar, ayrık otu yüksek ürünlerin bulaşmasını önlemek için soğan batuna büyüyen zaman.

Related Posts:
  1. Çetin - Protein hazine
  2. işleme kabak Yöntemi
  3. Kabak açıklamasına

kabak, soğan batun, batun, bezelye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt