tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bitkiler arpacık soğanı

Bitkiler arpacık soğanı soğan

İç soğan o Antik Mısır girilen Orta Doğu, görüyoruz. Büyük Piramit köle on binlerce inşa etti. Bir salgın önlemek için, her gün, kaybolmamış kaynaklara göre, bir yay verdi. Ve o günlerde büyük para harcamak için satın alınması için, diyetin büyük bir parçasıydı.

Mutlaka çeşitli hastalıklardan korunmak için rasyon lejyon girmiş Antik Roma bak. Romalılar yay değil sadece güç ama cesaret verir inanıyordu. Sadece yenen, ancak bir maskot şeklinde idi değildi. Soğan kuru terazi ihale yeşil mağaza filiz kaç - bir söylentiye göre, savaşçı ve ampul savaşta olumsuzluklara karşı korur böylece.

Avrupa'ya yayıldı Soğan inançlar, bu soğan oklar, kılıçlar ve halberds grevler askerlerin korumak inanılıyordu. Çelik zırh kaplı, ortaçağ şövalyeleri sıradan bir ampul maskot yerine göğsüne asıldı.  Bugün, soğan da çok popüler, özellikle arpacık vardır. Özellikleri Bu yay çok ampul soğan yakın.

Tek fark yayArpacık güçlü bir dallanma daha küçük ampuller ve uzun süre çok için saklanır. Mnogozachatkovye ampuller, akut ya da yarımadanın tat türüne bağlı olarak yoğun orta boy, 25-75 g,,. Bir ampul ekim ampul şunları 6.12 alabilirsiniz, fakat bazen yuvada ampul sayısı kadar 20-25 adet olabilir. Arpacık ve sulu kokulu ampul, diğer besinlerin tadını bastırmaması kullanarak.

Arpacık kurutma ve konserve için uygundur ve bazı ustalar güzel bir kırmızı renkte yün iplik boyama için kırmızı kabuğu arpacık kullanın. Bitkiler arpacık soğan minyatür. Fistulose yaprakları hafif bir çiçek renk dar, parlak yeşil. 30 cm ve kompakt Düşük rozet. Beyaz - oval, yuvarlak veya düz, yuvarlak şekil sıralama bağlı

Ampüller, 10 cm kuru ölçek rengi ve mor-kırmızı, sulu bir beyaz ve krem-beyaz ve açık sarı ile uzun bir , menekşe yeşilimsi. Arpacık - kültür olgunlaştırma. Ampuller Ekimden sonra 70-80 gün sonra olgunlaştırmak ve yeşillik Ekimden sonra 25-30 gün kullanılabilir.  VI

Brizhan

Related Posts:
  1. patates Açık
  2. biber

soğan, soğan, soğan, arpacık soğan, biber

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt