tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Arpacık tıbbi özellikleri

Arpacık soğan tıbbi özellikleri

kökenli Yeri: bir tabak: et yemekleri, balık yemekleri, sebze yemekleri, kümes hayvanları, diğer  Cinsiyet: E K  Tıbbi özellikleri: Diğer sindirim hastalıkları, kalp hastalıkları, soğuk algınlığı,  Mutfak dosya: soğan sebze shalotpryany, soğan ve ailesinin iki yılda bir ot. O pırasa göre daha güzel kokulu ve tatlı soğan, göre tat daha az isteklidir.

Gıda tüketilmesi ve taze soğanları, passerovannym, haşlanmış, tuzlanmış ve salamura yaprak (yeşil tüyleri) arpacık olarak.  Bu sulu, ihale değil, tat ve bir ana yemek ya da sos aroma bastırmak çünkü soğan, soğan gurmeler denir. Bu yay bu tür Fransız mutfağı çok popüler ve dünyaca ünlü soğan çorbası sadece arpacık hazırlanır tesadüf değil.

Ampuller ve kalem ince sebze salata (vinaigrettes dahil), mezeler, çorbalar, makarna, ızgara et (Fransızca örneğin sığır veya koyun eti), gurme kümes hayvanları, oyun, balık içine arpacık koymak , pirinç yemekleri, hem de et suyu ve soslar gibi, özellikle fay dayanılarak hazırlanmıştır.  Arpacık konserve et ve sebzelerde marine ve turşu eklenir.

Küçük arpacık sebzeler (havuç, sarımsak, patlıcan, salatalık ve domates küçük, bezelye ve fasulye bakla, karnabahar, vb), balık ve et uygulanan baharatları ile marine parçası pikuleysmesi vardır.  Arpacık zencefil, maydanoz, dereotu, rezene, acı biber, karabiber, sarımsak ve diğer baharatlar ile de bir araya getirmektedir.  Tarifler: kullanın tıbbi amaçlar için: ". Göre" daha zengin arpacık soğan benzer kimyasal bileşim ve bazı yararlı maddeler,

Soğan bir sürü olarak, arpacık soğanı askorbik asit, potasyum tuzları, fosfor, demir, nikel, titanyum, germanyum, vitamin B, PP, karoten, E vitamini, uçucu yağlar ve uçucu üretim.  Soğan düzenli tüketimiArpacık sindirim sistemi ve kardiyovasküler sistem, sivilce soğuk algınlığı, hastalıkların diyet önlenmesi ve tedavisi için önerilir.  Sevginin Alchemy: ". Aşk iksiri" Bow-arpacık soğanı bir eski reçete açıklanan

Şu şekilde tarif modern büküm çevrilmiştir gibidir: ince doğranmış soğan 200 gram, yabani bal 75 gram, tat beyaz şarap. Tüm karışım, filtre veya Passion bir gece önce filtre ve içecek.  İlginç aslında: Efsaneye göre, arpacık, Avrupa'nın büyük bir askeri lider Büyük İskender getirildi.

İskender'in kampanyalar Ashkelon Orta Doğu şehirde durdu birinde. Dışarı soğan, mürekkep mor içinde renk ve alışılmadık bayram gören kral halk öfkelendi: çeşit zehirli pislik ve o dava ne olacak? Bu yay bir incelik olarak kabul edilir ve İran ve Mısır tüccarları "pis" karavanlar almak ile aynı olması, Alexander rahmetle öfkesini adalet değiştirdi ve soğan Ashkelon yıllık hasat satın aldı.

Related Posts:
  1. fasulye yemek
  2. kırmızı fasulye

bezelye, maydanoz, soğan, havuç, soğan, patlıcan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt