tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Arpacık soğanı çok yararlı ve değerli bir tür

Soğancık patates çok yararlı ve değerli bir tür

büyük soğan aile var iyi bir verim, erkencilik, yüksek lezzet için teşekkür ederiz çok yararlı ve değerli bir tür lukashalot olduğunu ve sürekli odada muhafaza yeteneği, pratik bir ok.  Mnogognezdovoy, aile, kuschevka: Bir çok isimleri vardır. Bir yuva olarak arpacık soğanı ampul çok sayıda olduğu için bu isimleri ortaya çıktı.

Bu soğan göre daha küçük, ama en güzel tadı ve marka kalite kaybı olmadan tüm kış evde tutulmaya yeteneği büyük kardeşi farklıdır. Arpacık Bundle-örgü mutfakta asılabilir: Kış ve dekorasyon, ve baş parmaklarınızın ucunda. Bir diğer önemli kalite shalotapero onun daha ince ve yumuşak, o bütün büyüme mevsimi kabalaştırır değildir. Evet, ve soğan çok daha erken belirir.  Bizim bahçelerde soğancık nadir görülen bir ziyaretçi olduğunu.

Batı Avrupa ve İskandinavya, bu yay çok ostrosladky tat için değerli ve soğan daha yüksek ve tıbbi özellikleri olduğunu. Arpacık çok çeşitleri. Çeşitli bağlı olarak beyaz, kırmızı, mor, sarı, kahverengi ve form lukovitsvytyanutaya, yuvarlak, yuvarlak-düz vardır. Eğer arpacık soğanı dikim başlamadan önce ekim dikim hazırlamadan önce, önceden çiçek yatak ve bir gün içinde pişirin.

Soğancık büyük büyüdü için, arpacık birkaç parçaya bölün. En kesin ve "göz" ile ilgili birkaç parçaya kesilir. Bir 8.3-koltuk üniteleri elde Ampüller. Hazırlanan erken Nisan ayında ekilen arka arkaya 15-16 cm, sıra arası 30 cm mesafede oluklar. Yani, bahçede soğan kadar daha fazla H birimi olduğu bir yuvada, gerektiği gibi büyüyor ve güç kazanıyor. Ben bir delenke tekmeleme, yuvada 02/01 ampul kalır ise.

Bu ampul daha da büyümesi için hedeflenen elini tutarak dikkatle yapılmalıdır. Yemek pişirmek için fazla ampul postepennyynuzhen soğan kaldırma tüm süreç, o gerekli çekti bulunuyor. Genellikle inceltme soğan ortak soğan ayrılmış ve kolay bir şekilde ayrıldı soğan için soğan çimlenme sonra fazla 1,5 ay başlar.

Elde hasat kalan soğanları küçük şeylerin yuvaları çok büyük değil. Onun için selefinden daha iyi fasulye, bezelye, havuç veya patates vardır. 'Bahçe hazır kompost olarak yapmak m, bu yöntem gübreleme gereksinimini ortadan kaldırır. Soğan uçucu kül karşı korumak için bol bol yatak serpin.

Arpacık nem ve yabancı otların temizlenmesi seviyor. Aniden yaprakların üstleri kadar kurumaya başlar ve ışık çizgileri oluşur, ve kalem içinde küçük bir solucan su sonra, arpacık soğanı tuz solüsyonu (10 galon suya başına 1 bardak) ise. Sadece zaman tekke yaprağı, soğan artık sulama. Daha önce arpacık soğanı soğan olgunlaşır, böylece olgunlaşma kez ampul soğan eksiktir kısa büyüme mevsimi, bölgelerde yetiştirilebilir.

Arpacık soğan aksine kış sarımsak gibi, sonbaharda dikilebilir. Sonra erken ilkbahar dikimi daha 10-15 gün içinde hasat için hazır. Bu kuzey bölgelerinde büyümek için izin arpacık bir başka olumlu kalitesidir. Yaprak ampuller için yeryüzü ortadan prisyhat, komisyon başladığında yüzeyinde edildi.

Hava izin veriyorsa, o zaman bahçede ampuller hasattan sonra kurutulur. Son olarak bir gölgelik yay altında kurutulur. Bütün yaprak kurur yay ile uçmak istediğinde, örgü bir paket yapın. Bu nedenle, sahip bahara kadar saklanır.

Eğer arpacık kendilerini ayırmak istiyorsanız, farklı renkli cheshuiStarorussky (kırmızı), Eski Müminler (sarı), Kuban Kvocka (kahverengi), Beyaz Kraliçe (beyaz), Kuban (sarı dikdörtgen), Sorokozubka (mor) ile 6 çeşit sunabilir yanı sıra çok katmanlı soğan, batun, tatlı, pırasa, slizun, frenk soğanı, yabani sarımsak, Çin, meyve suyu, tohum ve sevok kış soğan Allan. Dikim Kasım yalnızca sıcak vremyas Ağustos ayında gönderilir. Ben n / a Sq gönderebilirsiniz.

Ben de öneriyorum diğer bahçe bitkileri bir dizi olduğunu. Dizin göndermek sipariş etmek. / A. bir zarf bekliyorum  E-posta: Brizhan Valery Sokak. Komünarları'ndan, 6, Sanat. Chelbasskaya, Kanev ilçe,

Krasnodar Bölgesi, 353 715.

Related Posts:
  1. Momordika squirting salatalık
  2. kozmetoloji

soğan, soğan, bezelye, batun, soğan, havuç

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt