tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Arpacık soğanı

Soğancık soğan yaprakları ve ampuller

yaprak ve arpacık şekerler, vitaminler içerir uçucu yağ. Kompozisyon arpacık soğan pek de farklı değil soğan. Ancak farklılıklar şunlardır: kuru yaprak içerir madde% 9.5, Saha-hendek -% 3-4, C vitamini - 64.5 mg%, soğan - sırasıyla% 16.5,% 1.5 ve 7 mg %.

Soğan üzerinde ampul arpacık daha fazla şeker, askorbik asit (C vitamini), mineral maddeler. Bu, yüksek beslenme özellikleri ile karakterizedir ve tıbbi özellikleri soğan çok daha yüksek oldu.  Arpacık, mineraller potasyum, kalsiyum, fosfor bakımından zengindir demir. Bu, nikel, kobalt, krom, vanadyum içerir molibden, titanyum, silikon ve hatta Almanya.

Ve ek olarak uçucu yağlar, uçucu, karotenoidler, vitamin B. Enerji: yeşil - 17-19, ampuller - 100 g ıslak ağırlık başına 33-36 kalori.  Uzun arpacık soğanı tedavisinde ilaç kullanılır olmuştur göz ve mide hastalıkları. Soğancık farklıdır soğan daha hassas tat.

Tüketilen yiyeceklerin taze ve salamura genç yaprak ve soğan. Arpacık - Fransız mutfağının favori baharat. Kullanım lezzet soslar ve çorbalar, gurme geyik eti için kuşlar.

Related Posts:
  1. Domates kullanım
  2. kabak yetiştiricilerine büyük ilgi olduğunu
  3. gübre gibi Patates
  4. nadir bitki Vigna

Vigna, kabak, soğan, arpacık soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt