tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Arpacık soğan aristokrat hissediyorum

Muhtemelen yay bu tür doğum yeri - Anadolu. O kültür sadece dağıttı. Batı Avrupa'da, arpacık her yerde yetiştirilmektedir. Ampul çok, ihale sulu, lezzetli ve aromatik gibi Arpacık soğan aristokrat hissediyorum. Özellikle bu yay Batı Avrupa'da değerlidir. Bunlar, İtalya, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, bu ve İskandinav ülkelerinde seviyorum. Giderek, bu sınıftaki ekim soğan Rusya'da bulunabilir, ama şimdiye kadar bizim bahçıvan nedense o gözden.

Ayrıca Charlotte, sorokozubka, kustovka, kuschevka denir.  Aile Soğan (Allium ascalonicum L.)-iki yılda ot (Alliaceae).  Ampul 25-50 gr ağırlığında, küçük, mor ve beyaz renk. Mikropların sayısı - 50-60.

Ampul ekim bir balmumu kaplı, ince, silindirik-subulate Yaprak yaprak ve en fazla 20 ok 50-60 cm yükseklikte bir sürü oluşturur zaman. Silindirik kabarma olmadan Ok. Küçük

Çiçekler, beyazımsı. Gevşek, Çiçek küçük. Tohumlar soğan göre daha küçüktür. Arpacık soğan soğan benzer: çok, doğru, iyi ve (ampul daha iyi) çok iyi olgunlaşan saklanır, ancak genellikle daha melkieot 9-40 g ve mnogozachatkovye olduğunu.

Onlar pobegovv çok 30 adet bir yuva yapmak. ve daha fazlası. Yaprakları bız şeklinde ampul, parlak yeşil, uzun grubeyuschie, uzunluğu 20-40 cm daha ince olan  Arpacık mükemmel turşu hazırlamak üzere erken ihale kokulu otlar ve orta ölçekli lezzetli ampul için değerlidir. Diğer ürünlerin hassas tat bobini, çünkü ilk çağlardan bu yana, bu, gurme soğan olarak kabul edilir.

Bu soğan ampul kıyasla daha derin bir dinlenme süresi vardır. Ampuller çok yoğun yapısı ve olgunlaşma farklıdır. Soğuğa karşı yüksek direnç, ampul -10 zarar değil ...- 15 C arpacık değeri onun erkencilik olduğunu.  Soğan, daha fazla şeker, askorbik asit ve mineraller üzerine soğan arpacık olarak.

Yüksek bir diyet özellikleri vardır ve tedavi edici özellikleri soğan çok daha yüksek oldu.  Arpacık bir diğer özelliği de erkencilik geçerli: iniş sonra, o hızla 25-30 gün ılıman bölgesinde yetişen bitki örtüsü kesim için hazır ve 70-80 gün olgunlaştırmak tarafından 20-30 gün öncesinde soğan ampuller. Özellikle kuzeydeki bu yay takdir. Aynı açılış tarihi ve soğan o anda, bir önceki yeşil verir.

Yaprak uzunluğu 25-30 cm ekim itibaren bir ay içinde kaldırılabilir vardır. Yüksek Verim arpacık: Yeşil Lucado 5 kg/m2, lukovitsdo 3 kg/m2. Arpacık çok soğuk dayanıklı: bunlar görünür bir hasar görmeden dondurma ve çimlenme sonra yavaş yavaş çözülme olabilir.  Aynı şekilde iyi saklamak için soğan shalotaeto yetenek kalitesi: Kuru değil, oda sıcaklığında çimlenme ve bir sonraki hasat kadar saklı değildir.  Tohum ve ampul ile yayılır.

, Ham kızarmış, passerovannym, haşlanmış salamura içinde ampuller ve yaprakları (tüy) olarak tüketilen yiyeceklerin. Giderek haşlamalar, yemekler, çorbalar, et ve et, balık, sebze yemekleri eklemek kullanılan keskin Soğan çeşitleri. Salatalarda taze veya atıştırma veya garnitür olarak salamura kullanılan Soğan tatlı çeşitleri.

Soğan tatlı çeşitleri yıllık alımı - Yaklaşık 10 kg, akut - iki ila üç kat daha az.

soğan, soğan, soğan çeşitleri, soğan, soğan, marul

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt