tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Arpacık iki yılda bir bitki

Arpacık soğan iki yıllık bitki çeşitleri

Shalotdvuletnee bitki. Tohumdan ilk yılda dört ya da beş küçük ampuller biraz çalı (bayan) yetişir. Bazıları tek ampul içine yuva bölme zaten 2540 ampul büyük bir iç içe olan bir çarpma ardından, tohum için ikinci yıl için kullanılır. Açık toprağa ekimden önce multicavity rahim ampul ampul almak için 4050 'bir sıcaklıkta ısıtılır.

Arpacık kolayca kesilir karmaşık bir çalı, bölünerek dağıtılır. Tamamen Donets kesen bir bıçakla uzunlamasına ampuller ayrı değil.  Bu türün bir soğan çeşitleri en yaygın şunlardır: Kuschevka yerel, Kuschevka Kharkov, Kuban sarı D-322. Yılında bozkır büyüyen soğan önemli bir rol oynar kökler, bir emme gücü artmıştır Krasnodar Kuban sarı çeşitli D-322 büyüdü.  Arpacık ışık, humus bakımından zengin topraklarda iyi yetişir.

Ilkbahar ya da sonbaharda toprağa ekilen Ego, yugeV Ekim ayı ortalarında. Yeşil ve Nisan ve soğan repkui erken Haziran almak için hazır açık gruntP de sonbahar ekim ayında. Yeşil bir yaprak yay ekim soğan ile iklime bağlı olarak maenachale Haziran hazırdır ve ampuller Temmuz, Haziran sonunda olgunlaşır.

Açık zemin kullanılan bant yöntemi arpacık soğanı dikim zaman. Bantlar hiçbir geniş 1 m'den nimi5060 cm mesafe olmalı ve yeşil bir yaprak yetişen sıralar arasında - 15 sıra yeşil bitkilerin damıtma arasında lukovitsu20-25 cm mesafe 8 cm olmalı ve ampuller 15 cm ekimi için

soğan için aynıdır arpacık Bakımı.

Related Posts:
  1. Lagenariya - büyüyen kültür
  2. Meyve lagenarii
  3. Fasulye photophilous bitki

soğan, arpacık soğan, lagenariya, soğan çeşitleri

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt