tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Arpacık Anadolu

Anadolu ampul aslen Arpacık

arpacık soğanı (A. ascolonicum  Küçük Asya) Bienali bitki doğal. Rusça, adı çok zarif sesleri Soğan, sadece, Çok parçalı iç içe, sorokozubkoy ve daha kuschevkoy çağırdı.  Arpacık soğanı çok dolekkak sarımsak oluşur. Bu ampul daha küçük, ancak daha erken ve mükemmel bir şekilde depolanır olgunlaşır.  Çoğu zaman, arpacık soğanı da yeşillik için büyüdü. Onu hafif, büyük zevkleri.

Feather yumuşak ve ince. Soğan 20 cm büyür sonra, (özellikle sonbahar dikim sırasında) arpacık eğimli olduğu, civatalama önlemek hiçbir zhaleyaeto kesilmelidir.  Bienal kültür soğan ekimi benzer Agrotechnics. Arpacık büyük şube yeteneğine sahiptir. Bir ölçek-shirt var tohum büyümüş soğan, ilk yıl 45 küçük karanfil, bulbils gizler.

Gömlek kurur, yuva parçalanır ve soğan serbest zaman. İkinci yılda bu yere konur ve yuva yeniden büyüyor, ama şimdi bulblets onlarca olacaktır.  Orada bahar da, ve sonbahar dikim.

Toprak çözülür donmuş Arpacık çok zhivuchon tekrar donuyor ve tekrar çözülmüş. Ve bu çürüme yoktur ve regrowth yaprakları için kapasite kaybetmez.  Arpacık güneyde daha iyi yetişir, ama orada sınıflarda ve bu şekilde orta enlemlerde için:

Related Posts:
  1. Lagenariya veya Hint salatalık
  2. Kabak çorbası

soğan, arpacık soğan, sarımsak, soğan, lagenariya, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt