tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Itüzümü ailesinin Saraha bitki

Itüzümü ailesinin Saraharastenie, yerel Güney Amerika değil. Doğada, çok yıllık olmasına rağmen Rusya sarahamaloizvestnoe tesisinde dışında egzotik hayranları, sadece bir yıllık yabancı ot olarak yetişir onların yatak veya podokonnike.U bize bunu ekili.

Görünümlerini göre Saraha yenilebilir ya, dediği gibi, Saraha ovoschnayanapominaet tanınmış siyah itüzümü, yani Yüksekliği 30 cm yarı yalan yayma çalı gibi görünüyor.  Saraha termofilik ve hygrophilous kültür, iyi drene, verimli tınlı ve tınlı topraklar tercih eder. Su dolu toprak hoş olmaz, bu gibi ve aşırı gübreleme değildir. Genel olarak, Saraha tamamen iddiasız kültürdür.

Doğrudan Mayıs ayında, bir çiçek yatak tohumları ekilmiş. Kaldırarak yan sürgünler meyvelerin olgunlaşması hızlandırılabilir. Vyspevshie çilek çalı gelen toplamak için acele gerektiğini ve crumble olabilir. Boyut, renk ve bir orman yaban mersini gibi zevkinize Saraha olgun meyveler.

İyi olgunlaşmış meyveleri en taze yenir, ancak aynı zamanda reçel onları kaynatmak veya meyve kompostosu eklemek, şeker eziyet olabilir.

Related Posts:
  1. Hıyar

sebze


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt