tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Saraha

Saraha sebze

Sebze yaban mersini - Bir itüzümü ailenin ünlü temsilcisi "popüler" bir çok sıradışı ismi - Saraha sebze veya yenilebilir Saraha.  Saraha çoğunun önlenemez hayranları dışında, aramızda çok yaygın değildir egzotik onu yükseltmek - kim, yaz aylarında sitede pencere üzerinde biridir.  Dış ünlü tüm siyah itüzümü en benzer Saraha.

Bu biber veya Physalis ile yaptığı çok gibi yüksekliği Saraha Burçlar 40 cm aşmaz, kök tek ve çok özel Xanthophyta çiçekler "otur" nin çatal da, onu her zaman böler.  Saraha yeşil çilek Solanaceae "meyve" benzer - Ben mini domates anlamına gelir.

Tutun, onlar siyah açmak ve mavimsi parlaklık olur. "Fanatics" Saraha onun meyveleri orman yaban mersini tat olarak aynı olduğunu söylüyor; sözde onları çok sayıda küçük tohum veren olgun "sarahinok" ince ceviz tat, farklı hissediyorum. Burada kendi zevkinize her insan - kendi tuhaflığı ve egzotizm, ve hiçbir şey daha - Birçok bahçıvanlar o ana Saraha değeri inanıyoruz. Çilek eğlenceli sitede var Evet, gerçekten güzel ... Saraha açık alan kültür düşündü.

Ancak, sera, onun meyveler daha tatlı. Saraha bahar, onun tugovshozhi ve kaprisli tohumları ekilen ve fideleri düzenli olarak bağlama, bir domates gibi büyümeye ve besleme gerekir. Iki kotiledon oluşumu ve sonra ilk gerçek yaprak Saraha gelişiyle bitki iyi bir ışık verme, (15-16 ° C öğleden sonra) serin bir yerde muhafaza önce iyi gelişmiştir.

Temizlemek artılar için Saraha hastalıklara direnci ve o bile geç yanıklığı son derece küçük şaşırır.  İlginç bir şekilde, Saraha doğasında - uzun ömürlü bir bitki ve biz sadece yıllık büyüme.

domates, domates, lahanası, sebze


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt