tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Salatalık turşusu

Denilen kadar 7 cm daha küçük meyve ile

Salatalık, salatalık. Onlar genç hasat ve ağırlıklı olarak kullanılan Turşu ve Soslar. Avrupa'da, ya da sera, salatalık, meyve pürüzsüz ve uzun: 30 cm kadar büyür  Hatta küçük bir gubitelnydlya bu kültür dondurma. Bitki salatalık Yani soğuktan korunur yatak veya sırt, tavsiye rüzgarlar ve güneyinde küçük bir eğim var. Ayrıca, yatak bahar daha hızlı ısınma kaldırdı.

Salatalık tercih vysokoplodorodnuyu-süzülmüş düşük nitrojen içeriği ile toprak. Çok asit topraklar kireçlenerek olmalıdır. Bu arzu edilir patates, domates, soğan, lahana sonra yer salatalık, bezelye. sonbahar kazma yılında kova oranında taze gübre yapmak en iyisidir bir meydanda gübre. metre, ve değilse, o zaman 25 g (1 tablo. kaşık) 1 metrekare km başına süperfosfat potasyum tuzu ve 40 g (2 tablo. kaşık dolusu). metre.

Yerine süperfosfat ve potasyum tuzları kül 200 g ekleyebilirsiniz. Toprak daha baharında bir kez de kazdık ve gevşetti.  Salatalık olarak dikilebilir doğrudan bahçede fide ve tohum. Açık bir iniş toprak zaten yeterince sıcak olduğunda toprak üretmek: ortalama Rusya, Mayıs bu genellikle serinin bir parçası.  Kendi tohumlarını ekim zaman Ön ısıtma önerilir, ancak doğrudan gösterimleri önünde olan - Islak.

Isınma tohumları onları dezenfekte ve önemli ölçüde azaltır insidansı bitkiler. Tohum, ekim önce iki ay boyunca ısıtmalı bir radyatör veya yakınındaki bir gazlı bez torbaya askıya 20 ° C'nin üstünde bir sıcaklıkta bir fırından Ekim öncesi tohum da 12 saat bekletin önerilir.

Soğuk iklimlerde, soğuk, film barınak sabah performansları ve dönüş donlarından bitkileri korumak.  Dikim için, kullanmak ve salatalık fide, ancak unutmayın salatalık kök sistemi çok kırılgan olduğunu ve nakli hoşgörülü olmayız. Mümkün olduğunca için nakli kök sistemi daha az hasar, fide için tohumları Bu tencere torfoperegnoynye bitki için arzu edilir.

Bitkiler , sıcak bir tencere çimlenmiş ile açık toprağa ekilen Dört hafta sonra ekim. Alırken bir hazır ile seçilen güçlü, köklü bitki dikim fidan 04:57 bırakır.

Related Posts:
  1. Tüm sebze salatalık sebze
  2. olarak salatalık
  3. Vigna

Vigna, bezelye, domates, lahanası, patates


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt