tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Salatalık

Daha çok yararlı hıyar salatası sağlıklı

Hıyar. Sağlığınız için salatalık daha yararlıdır. Ne vitamin salatalık yer almaktadır. Salatalık içinde mikro içeriği. Salatalık tedavisi Salatalık. Sağlığınız için salatalık daha yararlıdır.

Salatalık tedavisi  Herkes iyi salatalık o kilo bilir. Bu geometri bir aksiyom gibi, bütün salatalık hakkında her şeyi, neredeyse herhangi bir diyetin diyet ek biliyorum, kalorileri çok düşük, onlar neredeyse sınırsız miktarda kullanılabilir.  Ve bir kilogram ogurtsoveto sadece 135 kcal ve su 950 g gösterir aşağıdaki tablodan yardımcı olamaz!

Mükemmel bir kozmetik olarak kullanılan eski zamanlardan beri salatalık. Ne kadın salatalık ile gitmedi  ? Fashionistas, kendi hoşgörülü ithal kozmetik sevgili birçok yüz maskeleri salatalık temeli de dahil olduğu unutulmamalıdır. Bu maskeler en etkili arasında yer almaktadır. Salatalık, nemlendirir cildi gençleştirir, açığa çıkan ve epidermisin deskuamasyon teşvik, yumuşak ve ihale bırakarak, cilt için mükemmel bir besindir.

Selülit mutlaka salatalık lapa derisine sürün gerektiğinde, bunu (selülit) azaltılması için çok elverişli.  Ne vitamin salatalık yer almaktadır.  Salatalık tıbbi özellikleri.

Salatalık tedavisi  Hakkında zamanın başından biliyordum, Hipokrat bu konuda dedi. Efsaneye göre, eski Hindistan'da ortaya Salatalık, hızla eski dünyaya yayılmıştır. Bilgi ve zeka reddedemez Mısırlılar, sağlık için gül suyu ile salatalık suyu kullanılır. Sam salatalık suyu mükemmel sadece bir ateş ateş düşürücü ilaç ve yanıklar olarak kullanılır.

Russ salatalık için XVI yüzyılda yaklaşık geldi ve favori davranır insanlardan biri haline geldi ve geleneksel tıp mükemmel bir tonik orta salatalık düşündü. Antik yazarlar salatalık mükemmel susuzluğunu giderir gerçeğine işaret etti.  Salatalık eskiden geleneksel tıp, halk bilgeliği, aynı zamanda Rusya'nın farklı bölgelerinde yapılmaktadır salatalık onuruna geleneksel şenlikleri tarafından sadece kanıtladığı önemli bir gıda, kabul olması.

Salatalık çeşitli alerjileri bile herhangi bir zararlı maddeler ve gıda için uygun insanlar içermez. Çok salatalık alerjiniz hemen hemen hiç.  Bu nedenle salatalık inanılmaz faydaları nedir?  Her şeyden önce, şaşırtıcı derecede lezzetli sebze bulunuyor. O karnına ağır değildir ve bir kişi kendi mükemmel gıda düzenleme sağlar.

Salatalık bu gıda mutlaka pankreas indirmek anlamına gelir% 95 su içerir. Sonuç olarak, salatalık hafif ve sağlıklı beslenme oluşumunu teşvik. Bir pankreas kaldırmak ve sadece salatalık ve yulaf ezmesi bağımlısı almak, hayatta arzu koyarak istediğiniz sadece vardır.  Bunu yanı sıra su çok kullanışlı bir salatalık olduğu nedir?  Biz sonuna kadar anladım su ile Nedir?

Ve orada burada. Salatalık mükemmel açlık tatmin olması (hacmi nedeniyle, o mide duvar uzanıyor ve dolgunluk hissi vardır) onun "su gücü" en değerli değildir. Dediğimiz gibi fikir, kilo kaybı için basittir: ek olarak kalori ve tokluk en az. Ancak salatalık suyu çok daha yararlı ilk bakışta göründüğünden daha olduğunu.

Salatalık bulunan su, doğal adsorban, bu cleave çok zehir edebilir. Bu nedenle, salatalık ek olarak, zehirlenme vakaları ve en çeşitli yararlıdır, salatalık günlük tüketimi vücudun temizlenmesi ve hayatının sonucunda birikmiş toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Ve her gün salatalık suyu içeceğim, sonra kesinlikle safra kesesi ve safra yolları küçük taşlar olacak.

Sadece aşırıya kaçmayın: taşımak için neden olabilir yerine yumuşak bölme taşların çok salatalık suyu, ancak komplikasyonlar ile doludur!  Detoksifikasyon (zehirlerden detoks) salatalık yeteneğini katkıda bulunan çok önemli bir faktör, bu salatalık potasyum ve sodyum iyonları içeriği: Potasyum (diğer sebze bazında karşılaştırmak ve emin olun sodyum çok daha fazla olduğunu sodyum potasyum "oranı açısından salatalık 'tartışmasız lider.)

A potasyum / sodyum yüksek bir oranı (17:01) hafif ancak kalıcı idrar söktürücü etkisi vardır.  Şimdi hıyar vücuttan zararlı maddelerin giderilmesine yardımcı olur anlamak kolaydır: içerdiği su, (onların konsantrasyon azaltarak) zehir yayılır ve diüretik etkisi nedeniyle, bu bedeni terk başlar. Ayrıca, salatalık doku (absorbe) ve bağırsaklarda birikmiş zehirleri emer.

Yukarıdakilere ek olarak, potasyum salatalık ve zenginlik hafif idrar söktürücü özelliği özellikle kalp-damar hastalıkları, ödem eşlik olanlar kişilerin diyet temel salatalık yok.  Alan yeterli miktarda, askorbik asit (içinde salatalık içinde  ), Değerli bir sürü  Özellikle  ,  Ve fosfor.  Tüberküloz yararlı ne kadar büyük bir tahkim ajan salatalık, üst solunum yolu nezle.

Etkisi salatalık iyi asimilasyon teşvik gerçeği ile tüberküloz ile takviye edilmiştir  gıda, salata ogurtsovluchshy ve et veya balık için en yararlı eşlik öyle. Yani, beslenme caydırıcı verem olur.  100 tabii salatalık g, çok değil, ancak iyot salatalık hemen hemen tamamen emilir tiroid bezi, bu nedenle salatalık tiroid bezi hastalıkları önlemeye yardımcı olur içerdiği 3 mg.

Salatalık insan vücudunda metabolik süreçleri geliştirmek için yardımcı olur. Bu düşük kalori, onlar iştah azaltan folik asit içerir, ancak insülin benzeri madde içeriği, bu kadar aktif olarak diyabet ve kilo kaybı kontrol etmek için kullanılır, kan şekeri normale ve yağ içine karbonhidrat dönüşüm önlemek için yardımcı olur.  Ama bu salatalık iyileştirici özellikleri tükenmiş olmamasıdır.

Hıyar püresi nazikçe iltihabı yatıştırır ve bağırsak peristaltik hareketleri artırır ve bu nedenle özellikle spastik kolit ile yemek için salatalık, tavsiye lif büyük miktarda içerir.  Salatalık yararlı kozmetik özelliklerini söylemeye gerek yok? Tabii ki, bu adil seks okuyucum bazı önemli olacağını düşünmekte yarar var.  İlk olarak, salatalık suyu cildi nemlendirir.  İkincisi, beyazlatır.  Üçüncü olarak, cilt soğutur.

Dördüncü, gözenekleri sıkılaştırır.  Biraz? Sonra başka bir salatalık suyu mükemmel güneşten korur.  Cildiniz sivilce ve siyah nokta eğilimli ise yemek bir orta boy salatalık yemiş, sadece cilt ve kesinlikle tuz. Edilmelidir önce Ve, 30-40 dakika için en az günde 3 defa ihtiyaç

Onun gözde (daha doğrusu, okologlaznoy yağ şişme) altında torbalar müdahale ederse daha ciddi neden olmadıkça, (en azından 10-15 dakika göz çevresindeki derinin tüm yüzeyinde taze salatalık suyu başvuru yapmak ve şişme kaybolur böbrek hastalığı gibi hastalıklar, ancak bu durumda, salatalık) onları azaltacaktır.  Bu salatalık püresi ve kaolin (beyaz kil) karışımı etkileri uyarıcı, iyi bilinen ve güzel cilt.

Kadınlar göre, sonra bu tür maskeler deri canlandırmıştır. Ve bu salatalık maskesi ve losyonlar kozmetik yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Related Posts:
  1. Saraha
  2. Kabak
  3. Domates
  4. kabak

kabak, kabak, marul, domates, sebze


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt