tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Yenibahar

Pimento biber

Baharatlı (sıcak) Chili Peppers çorbalar, sebze yemekleri, soslar, Soslar, hem de et her türlü et yemekleri eklenir. Kırmızı biber birçok ile birlikte  : Kişniş, fesleğen, kekik, defne yaprağı, sarımsak, vs yemekleri eşsiz bir lezzet ve keskinlik veren ek olarak, yenibahar faydalı özelliklerini bir numarası vardır. Yani sıcak biber, yaygın değil sadece yemek değil, aynı zamanda halk hekimliğinde kullanılır.

Acı ateşli kırmızı biber iyi bilinen özellikleri, sindirim geliştirmek bağışıklık ve artış iştah güçlendirmek için var. Son yıllarda, bilimsel insanlar bu popüler baharat diğer iyileştirici özellikleri bir dizi onaylanmıştır.  Sıcak biber serebral dolaşım normale dönmesi içinde kullanılmalıdır. Sıcak kırmızı biber, ateroskleroz gelişimini engeller bronşiyal astım, öksürük, boğaz ağrısı igrippe giderir.

Kırmızı acı biber askorbik asit (C vitamini) ve P vitamini nedeniyle, damarları güçlendirir ve temizlenmesine yardımcı olur. Peppers kolesterol düşürmek ve kan dolaşımını artırmak için kullanılır. Vitamin miktarda A görme ve iskelet oluşumu geliştirmek için biber yararlı özellikleri kullanılabilir.

Sıcak biber kanser hücrelerinin büyümesini engeller ve acı acı biber kullanımı özellikle yararlı olduğu  yumurtalık kanseri.  Kilo vermek için Escheeto mükemmel bir araçtır. Biber yağ hücrelerinin bölünmesi üzerinde olumlu etkisi vardır kan dolaşımı ve metabolizma, uyarır. Sıcak kırmızı biber çok az karbonhidrat ve kalori içerir ve iki nokta üst üste biriken toksinlerin kaldırılmasını uyarır.

Uzun halk hekimliği, alkol ateşli kırmızı biber tentür popüler olmuştur.  Genellikle ateşli kırmızı biber tentür inci alkol (1:10)% 90 ile hazırlanmıştır. Bakla biber ezilmiş ve alkol dolu ısrar hafta sonra süzülür infüzyon vardır. Sen votka için biber ve brendi pişirebilirsiniz.

Biber biri Votka 5.7 parçalar alın, bunu yapmak ve (2-3 hafta) biraz daha uzun demlemek için.

Pimento biber

alkol kırmızı biber Tentür - saç dökülmesi ve bunları önlemek için etkili bir kocakarı ilacı.  Biber ve radikülit, nevralji, miyozit, siyatik, dondurma, öksürük, romatizma, lumbago tentür uygulayın.

Related Posts:
  1. Bezelye
  2. Lagenariya

sarımsak, lagenariya, kırmızı biber, bezelye, biber


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt