tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Tatlı biber

Tatlı biber biber

Tatlı biber birçok çeşidi gelir. çoğu ülkemizde saygı etli var  dolmalık biber (bunlar nazyvayutsvey Avrupa'da): Yeşil (tat için biraz zor), siyah (o yeşil ayırt edilemez ve zaman pişmiş döner yeşil tat), kırmızı (çok tatlı), sarı ve turuncu (daha az tatlı, kırmızı yerine).  İtalya, ortak tatlı biber ve renkli kubanelle peperonchinotozhe, değil ince, uzun Bölmelerle.

Peppers (aynı zamanda Macar biber olarak da bilinir), Macarca, İspanyolca ve Portekizce mutfağında çeşni popüler yapmak için kullanılan biber bilinen bir türüdür. Macaristan'da, bu biber çeşitli Türkler tarafından tanıtıldı. Görünüş olarak o zamanki tatlı kırmızı biber çok benzer, ama sivri uçlu biraz daha uzun ve.  Ince deri ile Pikilomalenkie İspanyolca biber, uzun ve keskin uç.

Tatlı biber

acı Syroypikilo, bu nedenle açık ateşte genellikle ızgara edilir. Sonuç subakut-tatlı, lezzetli ve lezzetli bir yemektir.  Kalp şeklindedir Pimentomalenkie kırmızı biber, tat tatlı ve daha ihale biberdir.

Genellikle konserve satılmaktadır.

Related Posts:
  1. biber

kırmızı biber, biber, kırmızı biber ve biber


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt