tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kırmızı biber

Paprika biber

olgunluk türleri ve sahne bağlı olarak, büyük bir bakla görünümünü andırıyor ve karanlık ve parlak kırmızı, turuncu kırmızı peretseto meyve otsu bir bitkidir, ve olgunlaşmamış formu  . Kırmızı biber yüksek vitaminoznost vardır.  Içerik olarak, uzak gibi hatta bir vitamin meyve aşıyor  . Kırmızı biber çok keskin ve yakıcı tadı ile özel bir veschestvokapsaitsin olduğunu. Tatlı ve acı ayırt kapsaisin biber miktarına bağlı.

Tam olgunluk Onun en iyi sortbolgarskiyv aşamada genellikle renkli parlak kırmızıdır. Olgunlaşmamış biber var  renk.  Biber 100 gr 100 mg günlük oranında 150-250 mg.  Bir biber antihistaminik özelliklere sahip bulunan ve bu nedenle nefes kolaylaştırır Hangi. Zengin biber  ve özellikle hemen hemen herkes,  ve. Biber meyveleri de yararlı şeker, uçucu yağlar, azotlu maddeler içerir.

Bilim adamları zengin bir bakla ve silikon keşfettiler.  Biber İçinde bulunduğu ve kanser hücrelerinin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Bu bileşikler kanser hastaları üzerinde tedavi edici etkisi vardır. Kırmızı biber tedavileri hazımsızlık ve ülser.

Bağlamak ve nitroksidypotentsialnye kanserojen vücuttan çıkarmak Zengin p-kumarik ve klorojenik asit. Kırmızı biber olarak, olduğu gibi  Içerdiği  Kanser gelişimini önlemek. Bir gün içinde doğranmış biber, yarım fincan için kanser ve kalp hastalığı önlemeye yardımcı olabilir.  Kırmızı biber Özellikle tatlı, peynir ve pişmiş elde edilir.

Bunlar, ham turşu, pişmiş, haşlanmış ve kavrulmuş, dekapaj için kullanılan yemek için kullanılır  ve salata çeşitleri, ana yemekler için kullanmak, bir biber salçası, çeşitli soslar, çeşniler, ketçap pişirin.

Related Posts:
  1. sarımsak patates püresi

kırmızı biber, tatlı biber, tatlı biber, sarımsak ve biber


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt