tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Fide renkli biber

Biber fidelerini renkli biber

Mart ayının ilk haftasında bazen Şubat ayı ortalarında fidelerini kaplama renkli biber,. Sonbaharda hasat arazi. Ne zaman ekim, o gevşek ve bol su içmek gerekir. Pil yakın Bitkileri merkezi ısıtma (değil üzerinde!) Koymak, çimlenme sırasında sıcaklık Stogda hızla sadece taze tohumlar değil, aynı zamanda 3-4 yıl saklanabiliyor olduğunu bu çimlenme `25-30 oldu. Mutlaka Film kaplama nem kutularını korumak için, en kısa sürede mikropları görünüyor olarak ateş.  Fideler 7-10 gün içinde ortaya çıkar.

Ve tüm bitkilerin filiz zaman, kutu sıcaklık 15-16 içinde ısıtmalı sera, stand C. 'C, daha sonra 22-25 çıkarıldı' Turba tencere gerçek yaprak Faz 2.3 Dalış bitki. Seçtiğiniz önce bitkileri bol kolay köklere zarar vermeden hassas fide çıkarmak için yapım sulanır.  Biber sera hiçbir gölgeleme yapar, bu yüzden bitkilerin tek tip aydınlatma sağlar.

Gerekiyorsa kötü biber büyüyen eğer, 2-3 kez karmaşık bir mineral gübre döller. Düzgün büyümüş  55-60 gün yaşında fidan yüksekliği 20-25 cm ve 10-12 gerçek yaprakları ile kalın kaynaklanıyor olmalıdır. Donmuş ne zaman zemin içinde, aşağı indi ve toprak 12 `C'ye kadar ısıtır

Biber humus ve kompost gibi, gübre için de özellikle organik madde yanıt verir. Ayrıca, toprak kazma önce, ek bir sırt süperfosfat (60 g / m göndererek ÖS  ), Potasyum klorür (30 g / m  .) Bitkiler her iyi koymak içinde 40-45 cm koridorlarda, 4 sıra halinde, 30-35 cm aralıklarla ekilir  kül bir avuç. Yaz biber iki kez  Ben her zaman nemli ve gevşek tutmak bahçede karmaşık bir mineral gübre ve toprak döller.

2 kez bir hafta ve şimdi güneş ve sıcak duran su sulama sıcak yaz tesiste.  Yazar: Valery Brizhan, İstanbul.

Related Posts:
  1. Kabak

lahanası, biber, kabak


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt