tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Biber sebze

Biber Sebze biber

nadir bir kültür biber gibi şekiller, renkler, boyut, meyve ve bitkilerin kendileri gibi çeşitli övünebilir. Yükseklik 2530 cm meyve Burada iki metrelik devler ve cüceler bir bütün aile için bir salata almak oldukça küçük ve çok büyük olabilir.

Bazı toplar, yuvarlak-düz, konik, kubastyepochti kare, piramit şekilli ve dar gibi bakla gibi yuvarlak. Eti çok 0.1 mm ve 1 cm tolstoypochti tonkoyvsego olduğunu  Akut - ince et ve çok keskin bir tat ile, (meyve 56 g) berried Küçük.  Chilli - ince, kolay kuruyan parlak kırmızı eti tatlı veya slaboostrogo tadı ile, 1215 gr ağırlığında uzun meyve. Bu kırmızı biber yapılmıştır.

Ve son olarak, aynı zamanda tatlı ve çan olarak bilinen marul,. Büyük meyve vardır: 50 350 400 g, kağıt hamuru, keskin tatlı ve tat kalın.  Rusya, tek yetiştirilen keskin ve tatlı biber Biz: Eğer yan yana koyarsanız, çapraz tozlaşma oluşur, ikincisi ise acı tadı başlar. Ve Hindistan, bunu sıcak gibi Türkiye, Pakistanetam,, özellikle biber arasında onları daha keskin olması için acı marul ekilir.

En çok, dünyanın biber sebze ortak yıllık, ya da biber  (Capsicum annuum), keskin bir yarımada ve çeşitli olması.  Erez tüylenme (C. pubescens  ) Ve (C biber sarkık  sarkaç) kadar popüler değildir ve Amerika'da ağırlıklı olarak yetiştirilmektedir. Ve son olarak,  (Capsicum frutescens) Hint biber, ya da tütün, en önemli türlerinden biri.

Güney Amerika'ya özgü Biber Sebze. Eski Dünyada sadece anlaşılabilir bir ilaç olarak uzun bir süre için yetiştirilen bir bitkidir: C vitamini içeriği, önümüzdeki tüm sebze biridir. Ayrıca, sindirim geliştirir, gençleştirmek yardımcı olur.

Peppers sevgi ısı ve nem. 25C - Bu 18 onun için en iyisidir. Sıcaklık 13 C düşerse, büyüyen durur, ancak daha düşük ve yaptım ölmek de.

Kurutma zaman - yaprak düşen ve yumurtalık vardır. Biber toprak üzerinde de çok seçici ve kesinlikle gölge yapar.

Related Posts:
  1. 2146 tartı Domates
  2. Kabak
  3. Domates

domates, biber, kabak, marul, biber, sebze


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt