tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Peretz

Biber Beyaz Biber

Biber şarap bitkilerin birkaç çeşit hazırlanır. Peretsspetsiya-meyve.  Karabiber - bu olgunlaşmamış meyveler kurutulmuş bulunuyor.

Bezelye Yuvarlak, çapı yaklaşık 5 mm. Beyaz biber aynı bitkiden elde edilen siyah hangi. Edilir Sadece su ile ıslatarak kaldırılır daha olgun meyveler ve kabuk veya peppercorns beyaz olmazlar kadar akan su altında tutun.  Yeşil biber de aynı meyve üretilen, ancak olgunlaştırmak önce meyve hasat edilir.  Her biber keskin bir tadı vardır. Ama en çarpıcı aroma ve tat - karabiber. Beyaz biber biraz daha az keskin.

Ve burada yeşil biber oldukça yumuşak, taze kokusu vardır.  Biber hızla aroması ve keskin tadı kaybeder, çünkü bütün biber meyveleri satın almak en iyisidir. Peppercorns yeterince, kolayca özel bir fabrikaları için zemin olduğu gerçeğine rağmen. Mağaza biber hava geçirmez kutuda karanlık bir yerde olmalıdır.  Biber hazır yemekler serpin veya pişirme süresi sonunda biber eklemek en iyisidir.

Beyaz sos tesadüfen, sos, "sivilceli" görünümü yapabilir, siyahtan çok beyaz biber, kullanımı tercih edilir. Yeşil biber de genellikle balık yemekleri gibi baharatlı soslar, yemek pişirmek için kullanılır.

Related Posts:
  1. Patlıcan
  2. Domates

biber, patlıcan, kırmızı biber, domates


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt