tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patlıcan tarifi

Patlıcan tarifi biber

Baklazhanudivitelny sebze. Eğer çalışırsanız, o sulu ve zarif yapabilirsiniz. Ve eşsiz sürpriz konuklar, başka bir şey farklı, tadı oldukça gerçek. Bu tarifi denemek için yeterli olacaktır.

Mantar tadı elde Patlıcan.  Ben klasik versiyonu yapmanızı öneririz. Ama malzemeler ve domates ve havuç eklemek ve olabilir  . Tat patlıcan için kızarmış mantar benzer elde edilir, birlikte, mantar sadece lezzet ve tat tamamlıyor.  Bir sebze ile retseptesnyat deri zorluk. Aslında, bir kürdan ile çoklu enjeksiyon yaparsanız kaldırmak ve önceden ısıtılmış fırında pişirin göndermek kolaydır.

Ayrıca, karabiber veya kırmızı biber ekleyebilirsiniz.  Bir diğer önemli nokta: Patlıcan tane çok zor olmadığı, genç almak gerekir. Olgun patlıcan yemeği itibaren de çalışacaktır, fakat tohum kaldırmanız gerekir.  Tuz ile 5) her taraftan patlıcan kızartma sıcak ayçiçek yağı, sezon  8) soğan ile patlıcan Mix, sirke serpin doğranmış sarımsak ekleyin  9) bir fırın kabına aktarın ve fırında gönderin. 180 derecede 15 dakika pişirin

Patlıcan genç (2 adet)  Soğan (3 adet)  bitkisel yağ (50 gram)  sirke (2 çorba kaşığı)  tuz,

İlgili mesajlar:
  1. fasulye

patlıcan, havuç, soğan, sarımsak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt