tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

4

34 kişi sarımsak bir bölümünde Patlıcan

3-4 kişilik kısmı 1-1,5 kg gerekir. patlıcan (tercihen yumuşak ve orta boy meyve seçin). Iyice sonra kuru genişletilmiş, yıkama ve kuyrukları kesin. Geniş bir kaba alın ve tuzlu su ile doldurun.

Tuzlu su tencereye hazırlayın ve ateşe koyun. Patlıcan uzunlamasına kesilmiş, daha sonra çıkan yarıya boyunca da vardır kesin. Daha sonra yaklaşık 3 cm genişliğinde dilimleri şeklinde kesilmiş

çıkan bar hemen su ile bir kaba dökün. Otmochennye bar yavaş yavaş peremeshivaya.Prokipevshie bar bir kevgir içine dökün ve tüm su hiçbir tahliye kadar kadar küçük bir basın koymak 10-12 dakika kaynar suda kaynatın ve ilave edin. Bruschi geniş bir kaba dökün ve soğumasını bekleyin. Sos pişirme: 3-4 adet alınız. acı biber ve 5-6 büyük sarımsak zubochkov.

, Bir elektrik prizine ince bir rende ile biber ve sarımsak Rub karıştırın ve tuz ekleyin. Sanat 4.5 doldurmak için bir sürü var. sirke kaşık. Patlıcan ostyvshimi bir kabın içinde baharatlı sos ekleyin. İyice karıştırın. Bir emaye kupa 4.6 st Isınma. Oleyna hafif bir sis kadar kaşık ve patlıcan bir kaba dökün.

Karıştırın.

Related Posts:
  1. meyve kabak

kabak, patlıcan, sarımsak ve biber

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt