tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patlıcan ve meyve

Patlıcan sebze meyve

patlıcan hayranları bir sürü yapın ve ne kadar besin ve tıbbi değeri olan bu sebze, aşk değil. Patlıcan yardım meyveler, kolesterol düşürmek su değişimi normal, kalp fonksiyonları iyileştirmek ve ateroskleroz bir koruyucu önlemdir. Bu patlıcan sadece yetiştirilen fideler çok zor bulunuyor.

Bugün ise değil değer size nakli için sadece doğru olmalıdır hazır, hangi satın alabilirsiniz, çünkü kendi fide yetiştirilmesi.  Firmamız kendi hasat ile memnun edecek çeşitli patlıcan fidelerinin Elmas ve Galchonok bizim sevgi dolu eller tarafından yetiştirilen ve podkormlennuyu bakımlı sunuyor. Bu patlıcan kök sistemi kurtarmak için çok zordur, bu yüzden fide uygulandığı olduğu turba tencere patlıcan dikilen gerektiğini bilmeniz gerekir.

Önce iniş patlıcan fideleri bol su ile hazırlanmış toprak suladığı ve don bekleniyor sadece bitki başlanmalıdır. 20-25 cm mesafeden patlıcan dikilen fidan  , Sıra aralığı ile 60-70 cm boşluk olmalıdır  . Dikim güneş kadar etkin değilken bulutlu havalarda yapılan, hatta akşam olmalıdır. Fidan çevresindeki arazi patlıcan dikkatlice crimped ve sulanan dikti. Bir sonraki sulama sadece 3-4 gündür.

B o bazı bitkiler alışık değilseniz aynı zamanda dosazhivayut ve fide,.

lahanası, patlıcan, bir sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt