tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patlıcan tüm sebze geçti

Patlıcan tüm sebzeler aşan biber

Tüm itüzümü gibi, patlıcan şekilleri farklı farklı (kutupları yassılaşmış, silindirik, oval, küresel, orak, yılan) ve renk (beyaz mor, siyah ve çizgili). En yaygın mor okaraska, bu yüzden patlıcan Daha Sinenky arayın. Vitamin içeriği düşük olmasına rağmen ve besin onun hoş tat için değerlidir. Ekiminin

tarım teknikleri Patlıcan ile ilgili bir çok şey var ve. Sıcaklık talebi üzerine patlıcan yetiştirilen bu yüzden artık, tüm sebze aşan fidan sıcaklığı 17 emin olmak gerekir - 20 * C Büyümüş sadece fidan sonra tohum, biber gibi değil filiz için 15 gün - 10 daha eski. Fideler sadece pot yetiştirilmektedir yöntemi, patlıcan zayıf kök sistemidir. Toprak hazırlığı biber ve domates gibi hemen hemen aynıdır.

Orada koyamazsınız, biber, domates, patates ve patlıcan: Solanaceae da varmış. Genellikle patlıcan altında küçük ama iyi hazırlanmış sırt atayın. Sırt oranında - talaş çürümüş torf, humus, kum, içermelidir 10 m² genişliğinde bir kova 60 yaşına kadar dikmek - tehdit sonra 65 gün geçti don ve toprak arttı.

Kültürüne Koridor 60 - 65. cm ve yaklaşık 30 bir mesafe - 35 cm  Patlıcan da nem konusunda çok seçici, bu nedenle ekim olmalıdır Zaten sırılsıklam delik, yanında, patlıcan zayıf root sistemi.  Patlıcan için en tehlikeli haşere - Colorado patates böceği. Hemen sonra iniş, sadece uyanmış böcekleri üç gün içinde tamamen yok olabilir bitkiler inteksitsidami ele gerekir bu yüzden de fidan dikimi.

Daha sonra, böcek tamamen patates aktarılır. Ancak patates sonra hareket, böceği patlıcan döner.

Related Posts:
  1. Bow

patlıcan, lahanası, domates, biber, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt