tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patlıcanlı börek

Börek Patlıcan Salatası

Patlıcanlı börek Malzemeler: Tuz, karabiber - tat  Pişirme patlıcan soyulmuş önce. Sonra, küçük kalınlığı boyunca dilimler halinde kesilmiş, tuz ve yarım saat bekletin. Çıkış acı birleştirme ve suyunu sıkın.

Yemek meyilli. Peynir ızgara olmalıdır. Daha sonra süt, un ve 2 / 3 parçalanmış peynir yumurta ve sineklik onları almak. Biz biraz tuz ve biber olmalı zaten çok yoğun bir kitle var.  Sonra, altın kahverengi kadar ısıtılmış tavada üzerinde meyilli ve onları kızartma kurutulmuş patlıcan daldırma. Biz, bir tepside bunları yaymak serin vermek ve kalan peyniri serpin.  Patlıcan rulo keskin Malzemeler dolması: Bitkisel yağı - 3 yemek kaşığı

küçük levhalar halinde kesilerek ve yarım saat baskı altında sola doğru pişirme patlıcan başında tuz ile sezon öncesi unutmayın. Daha sonra ortaya çıkan acı, patlıcan yıkama ve kuru birleştirme. Daha sonra, tavada kızartma dilimleri altın kahverengi ve bir peçete üzerinde lezzetli yer onları fazla yağı emmesi için kadar.  Doldurma hazırlayın. Ceviz Shred ve bu ezilmiş sarımsak ekleyin ve bunu net olarak yemek isterseniz sarımsak başkanları birkaç olabilir.

Patlıcan küçük doldurma ceviz sarımsak ve sarma rulo dilimleri koyun. Yemek servis önce yeşil ve nar tohum dal dekore edebilirsiniz. Patlıcan Dolması royally Malzemeler: Bitkisel yağı - 3 yemek kaşığı

tuz ve biber - tadı  Patlıcan alın ve iki eşit parçaya uzunlamasına kesin yeter. Dikkatle az 1 cm duvar kalınlığı bırakarak çekirdek çıkarın ve 20-25 dakika bekletin. Hafifçe patlıcan ve yavru serbest Sonra gerekli.  Doldurma aşağıdaki şekilde hazırlanmıştır. Ince doğranmış soğan kesme ve passiruem. Daha sonra, doldurma almak burada kızarmış soğan, biraz yeşil, doğranmış patlıcan hamuru, tuz, karabiber ekleyin ve karıştırın.

Genis bir fırın tepsisine fırın doldurma dolu patlıcan dilimleri düzenlemek ve üstüne bir domates halkaları koyabilirsiniz. 30-40 dakika fırında yemek koymak, bu yüzden o kadar kuru değil, tavada biraz suya döker. 5 dakika pişmiş patlıcan kadar peynir, ince bir dilim sunmaktır.  Servisten önce, garnitür yeşil ve nane yaprağı ile çanak.  Malzemeler: Patlıcan - 5 adet.  tatlı biber (kırmızı) - 5 adet.

Şarap sirke - 2 çay kaşığı  tuz - 3-4 yemek kaşığı  şeker - 1 / 2 çay kaşığı  Pişirme patlıcan başında sap temizlenir olmalı, tercihen baskı altında, tuz ile orta kalınlıkta daire (yaklaşık 1 cm), sezon onları kesip bir saat bir biçimde bırakın. Sonra acı, patlıcan, yıkama, kuru ve lezzetli bir altın rengini alana kadar bir tavada kızartma birleştirmek için ihtiyaç vurgulayın.

, Kırmızı biber almak fasulye onu temizlemek ve kıyma veya blender doldurma için. Ortaya çıkan kitle sirke bir damla ve tadı biraz şeker ekleyin, biber ve tuz olmalıdır.  Soğutmalı patlıcan biber doldurma düzenlemek ve fesleğen üst kıyılmış taze otlar veya yapraklar süsleyin.  Afrika Malzemeler Patlıcan: Yer kimyon - 1 çorba kaşığı

Yemek yağı - 2 yemek kaşığı  Başlamadan önce yemek patlıcan, yıkanmış sapı ile temizlenmeli ve kuru olmalıdır. Onceden isitilmis veya kül ve 30-40 dakika pişirin patlıcan hazırlar. Sonra onları almak kabuğu kaldırmak ve bir blender ile kıyma veya eziyet, ilk kimyon ve tuz özel lezzet için biraz çayır tat sarımsak ekleyerek.

Çıkan kitlesel bir salata kabına sıvı yağ dökün ve servis, garnitür yemek yumurta ve zeytin ile daire içine önceden kesilmiş.  Tuz ve biber - tadı  Kahverengi bir kabuk, kabuğu kadar 40-45 dakika ızgara patlıcan koyun ve derin bir kaba koyun. Thinh, tuz, biber ekleyin ve iyice karıştırın.

Maydanoz ile nar taneleri ve garnitür ile zeytinyağı ve serpin ile üst serpin üzerine.

Related Posts:
  1. bir tencerede Patlıcan
  2. Lagenariya şaşırtıcı ve nadir bitki

biber, lagenariya, patlıcan, maydanoz, patlıcan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt