tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patlıcan keskin küçük

Patlıcan keskin biraz domates

Patlıcan keskin küçük "ostryata" Patlıcan soyulmuş, sonra soğuk, tuzlu suda bütün kaynatın. Patlıcan, biber koltsamisladky ve daireler halinde kesilir. İnce ince doğranmış sarımsak ve otlar kesti. Tüm malzemeler kase koymak ve bir çorba kaşığı sirke geri eklemek vardır. Sonra bir kase bitkisel yağ ve Solimena yarım litre ekleyin. Bizim yaklaşık yarım saat için karışım demlemek verin. Yarım litrelik kavanozlarda havza içeriğini ayrıştırmak ve on beş dakika, rulo sterilize edin.

Bankalarda Sebze inanılmaz güzel olsun: koyu baklazhanchiki, tatlı biber parlak renkli halkalar ile, sarımsak ve zümrüt yeşil beyaz lekeler ile. Her şey çok kolay, ve en önemlisi güzel olur!  Pie, "Zengin-baklazhanchik" Domates suyu (posa) 2 yemek kaşığı

Moloko2 fincan  Tuz, biber, tat zelenpo  Patlıcan dört takozlar halinde kesilmiş ve daha sonra bitkisel yağda kızartılır. Közlenmiş patlıcan derin bir kase parçası, aşağı deri bir yatak düzenlemek.

Aralarında tereyağı parçalarını düzenlemek. İkinci kat: biber ve solyufarsh, ince doğranmış yeşillik ile terbiyeli. Üçüncü kat: altın kahverengi doğranmış soğan kadar bitkisel yağda kızartılır.

Tüm katmanları dikkatlice, domates suyu dökmek kadar kabuğu kalan patlıcan yayıldı. Süt, bir kaba rende üzerine rendelenmiş peynir ile karıştırın yumurta yendi ve kek bu karışımı dökün. Elli dakika önceden ısıtılmış fırında pişirin.

Bir tablo, ince doğranmış yeşil ile dekore zaman.  Zevkinize Patlıcan rulo yeşillik (dereotu, kişniş, maydanoz)  Plakasına boyuna yıkanmış patlıcan doğrayın. Bitkisel yağ ile plaka her iki tarafında Fry altın kadar, sonra düz bir levha üzerine yayılmış. Ince rendelenmiş Üç peynir, ezilmiş sarımsak, mayonez eklemek ve ince doğranmış otlar, iyice karıştırın.

Çıkan kitle plastik bir yumurta-bitkiler üzerine yayılan, biz tüp dönüp bir kürdan veya özel tahta şiş ile sıkın. Hizmet Levha, marul süslemek ve patlıcan bizim rulo düzenleyin. Yemek hazır, sen masaya getirebilir!

Related Posts:
  1. patlıcan seçin ve nasıl saklarsınız?
  2. İç kabak Güney ve Orta Amerika

maydanoz, tatlı biber, domates suyu, kabak, patlıcan, sarımsak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt