tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patlıcan

Patlıcan Salatası

yumurta - patlıcan en popüler yemeklerinden biri, yanında Sinenky diğer sebze kullanın. Patlıcan en başarılı kombinasyonu, domates, biber, soğan, havuç ve sarımsak bulunmaktadır.  Hala hücre çağrılabilir Bulaşık. Birlikte Soğan kavrulmuş patlıcan yayılması katmanlarıyla ve domates, yahni biraz suda baharat, tuz, şeker ve güveç aromalı. Patlıcan Çok hassas çanak.

Bu tarifi olarak, patlıcan keskin edinin. Halkalar halinde kesilmiş, un kızartılmış patlıcan yemek için, ezilmiş taze sarımsak, mayonez, domates ve peynir ekleyin.  Kış için en başarılı hazırlıkları biri - konserve patlıcan salatası. Tarifi şeker çok sayıda gerektirdiğinden "Sinenky tatlı" denir. Salata masanızda et değiştirebilirsiniz.  Fırında hazırlanan patlıcan diğer bir tabak.

Sinenky kendi suyunda pişmiş diğer sebze katmanları ile peremezhku ön kızartma un. Otlar, tuz ve şeker ilavesi ile. Bulaşık lezzet soğutulmuş kaybetmez. Patlıcan Salatası

soğuk meze olan sarımsaklı patlıcan bir diğer baharatlı yemek. Patlıcan Rolls bir sirke veya Korece havuç, patlıcan, önceden kızartılmış taze havuç doldurma ile pişirilir.

Related Posts:
  1. Patlıcan mavi çilek
  2. Kabak suyu

Kabak suyu, havuç, patlıcan, sarımsak, domates, marul

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt