tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Nasıl patlıcan yemek için?

Patlıcan yemek için? soğan

Yazar: Eugene Honovets.  Nasıl patlıcan yemek için? Uzun tanıdık bizim masada yemek, ve çok fazla onları pişirmek için yollar olmuştur. Bunlar yahni, kızartma, fırında, salatalar ve diğer birçok güzellikler onları hazırlayabilirsiniz. Hindistan ev sahipliği Baklazhaneto mor meyve.  Patlıcan çok düşük kalori içeriği, bu nedenle beslenme kilolu insanların diyet içinde eklemenizi öneririz.

Vitamin B, potasyum, magnezyum, demir, askorbik asit, fosfor ve sodyum içerir. Ayrıca küçük kolichestvahtsink, alüminyum ve bakır.  Yemek patlıcan onun küçük hileler var. Mavi-siyah bir cilde sahip olanların en yararlı ve değerli bir meyve. Acılık gitti için, patlıcan üzerine su dökün ve yarım saat bırakmak gerekir. Katı ve çok olgun meyve yenebilir.

Meze patlıcan çok basit bir şekilde hazırlanmış. Dilimler halinde meyve yıkama ve kesim için gerekli. Sonra bir tavada kızartın petrol dökmek. Daha sonra doğranmış lahana eklemek suyu gerekli miktarda dökün ve sakin bir ateşte pişirin. Sonunda tat, ekşi krema ve domates için baharat ekleyin.

Sebze patlıcan söndürmek için?  Dilimler halinde su ve kesme çalışan iyi yıkayın, bazı meyve alın. Kahverengi oluncaya kadar sıcak bir tava ve kızartma üzerine koyun. Ayrıca doğranmış dolmalık biber ve biraz domates var ekleyin.

Bu yemekler kimse kayıtsız bırakmaz. Yemek hazır sonra, baharat sarımsak olabilir. Sonunda biz, peynir birkaç dilim koymak ısı ve yakın kapağı kapatabilirsiniz.  Basit yemekler, peynir ve chesnokomodno ile patlıcan. Bu goodies şımartmak için, bazı meyve, kabuğu, parçalar halinde kesilmiş, tavaya koyun, tuz pritrusite yakala. Rendelenmiş sarımsak, yağ, ya da küçük dilimleri koyun ile iyi.

Daha sonra, rendelenmiş peynir ve mayonez serpin bir tabaka fırça. Daha fazla katman ekleyin ve fırında pişirin olabilir.  Misafir hevesli idi ki, patlıcan yemek ne? Tarifler ve pek çok yolu ve her sahibi pişirme farklı bir şeyler katıyor, her bir imzası ve favori reçete ile gelebilir.

Bir tablo Ajike patlıcan, patlıcan havyar ve rulolar için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yemekler yemek için yetenek büyük bir göstergesidir.  Şimdi bile mikrodalga oldukça popüler patlıcan olarak kabul ve ızgarada pişirilir.

Biz, meyve almak iyi yıkama ve tekne açtığınızı boyunca yarıda kesmek gerekir. Sarımsak ince dilim uzunlamasına bir bölüm koymak. Ayrıca domates dilimleri koyabilirsiniz. Biraz su ve yakın filmin damlayan bir plaka üzerinde.

5 dakika mikrodalga gönder.  Patlıcan tapas şeklinde kış için hazırlanabilir. Bunu yapmak için, her iki tarafta daire ve kızartma narezhete. Petrol penceresi sonra, bir plastik kutu içine karışımı koyup dondurucuya koyun. Bu bahar kadar saklayabilirsiniz.

Patlıcan yemek için? Bu çeşitli yollarla yapılabilir. Kadar ulaşmak istediğiniz amaca göre belirlenir.

Bir sessiz, orta veya yüksek ateşte kızartma yapabilirsiniz. Ve dayak yumurta, un, hamur daldırma olabilir.  Nasıl patlıcan yemek için? Onlar diğer ürünlerin tadı ve kokusu ile de birleştirir.

En kolay ve en iyi sochetaniechesnok yanı sıra domates, mantar, mayonez ve otlar. Bunların bir salata, yahni, ana yemekler çeşitli yapabilirsiniz. Mükemmel hem de ev ve Noel yemeği için uygundur. Bu soğuk ve sıcak hem de kullanılabilir. Örneğin, patlıcan, domates kanepeler ve sandviç diğer yemeklerin yanında mükemmel uyum sağlar. Hatta çeşitli sebze ve diğer gıdalar ile şeyler yapabilirsiniz.

Diyet patlıcan yemekleri ve vejetaryenler için de uygundur. Onları hamburger pişirebilirsiniz. Bunu yapmak için, onları bütün soyma fırında ve bir kıyma makinesi de eziyet. Baharat ve tavada kızartma ekleyin. Soğan, sarımsak ve domates ile hazırlanmış domates sos ile servis yapın.

Yemek Tarifleri Patlıcan artık gazete, dergi, mutfak web sitelerinde bulabilirsiniz. Bu resimler ve fotoğraflar ile adımları boyalı ve gelişim ile başa çıkmak için bir kadın hazırlamak bile mümkün değildir çoğu udobnoeeto.

Related Posts:
  1. bir tencerede Patlıcan
  2. Patlıcan Dolması
  3. Lagenariya egzotik salatalık

patlıcan, biber, lagenariya, sarımsak, patlıcan, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt