tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Baklazhnov

Maydanoz baklazhnov basit bir tabak

Bu yemek için reçete ve basit baklazhnov kompozisyon.  Toplam vremya20-25 dakika.  Patlıcan 3.4 adet (patlıcan daha küçük, onlar içinde tahıl olmadan daha iyi tat seçmek için tercih edilir);  Yeşil kişniş, kişniş Bir sürü (klopamiukrop veya maydanoz koku kimin için  ), Biraz taze fesleğen ekleyebilirsiniz;  Bitkisel yağ (zeytin tercihen).  Patlıcan yemekler hazırlanması: patlıcan dilimleri kesin.

Yaklaşık 1.5 2.0 cm kalınlığında bir tava içine yağı dökün. Yağda kızartın patlıcan kahverengi oluncaya kadar, ara sıra çevirerek.  Patlıcan böylece pan çıkardıktan sonra, soğutmalı patlıcan dilimleri geçici olarak o cam tüm fazla yağı bu yüzden, kevgir yatırabilirsiniz, çok iyi yağı emer unutmayın.

Fırında kim karşı kızartma, patlıcan mozhno fırında olanlar için önceden sahip (aksi ve sonra zor yapmak için) kendi çevreleri kesmek istediğiniz yağ bu miktarı sözlerine ekledi. Peki, hiç yağ olmadığını. Sadece olumsuz, bu kadar çekici altın olmayacaktır.

Yavru patlıcan sonra, sos geçin: sarımsak sıkma, bir kase içinde soya sosu, 50-100 gram dökün sebze doğranır, tat (birkaç damla) için sirke ekleyin. Tüm karıştırın.  Şimdi eğimli kenarları (böylece sos boşaltmak değil) ile tatil pot almak ve patlıcan bir katman ekleyin. Yere yat? Sos yağlar. Sonra tekrar, tekrar patlıcan ve sos bir katman, vb))

çanak 10 dakika, ıslatılmış patlıcan sosu ve togdammmmm bekletin ise  Bunu biliyor muydunuz?  1. Patlıcan olarak, eser elementler, provitamin A, vitamin B1, B2, B6, B9, C, P, PP dengeli bir şekilde bulunan kalp-damar sistemi ve böbrekler üzerinde olumlu bir etkisi biyolojik olarak aktif maddeler olup;

2. Onlar endointoksikatsii tezahürlerini azaltarak, safra yolları ve bağırsak durgunluk kaldırılmasına katkıda bulunmak, lif ve organik asit ve pektin içerir ve ateroskleroz gelişimini engeller.  3. Ayrıca, düşük karbonhidrat içeriği patlıcan nedeniyle obezite ve diyabet ile mücadele endişe insanlar besleme için uygundur.

Related Posts:
  1. kabak pek çok ülkede yetiştirilen
  2. Avrupa'da Domates
  3. Patates çeşitleri

sarımsak, maydanoz, patlıcan, kabak, patates çeşitleri, fidan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt