tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patates üzerine

Patates üzerinde

patates tarımı Bugünün makale büyüyen bitkileri sürecine uygun bir zihinle, sadece süreç tadını bahçıvanlar ve Eskişehirspor, faydalı olacak ve hiçbir ne sanmıyorum.  Son zamanlarda alternatif öğrendi ve oldukça patates ekimi geleneksel, teknoloji farklı. Biraz araştırmadan sonra  Bu teknoloji 200 yıl önce kullanılmış olan öğrendim, ama sonunda o unutuldu

Aslında patates teknolojisi doğal bir form yumru, bir tür yorgan oluşturmaktır  ve özel patates uygun mikroklima oluşturur. Bunu yaratıcı bahçıvanlar saman altında patates büyümeye ve yüksek verim toplamak dönüyor  Birçok bahçıvanlar ve dachnikoveto zor iş için şimdiye kadar, bitki ve kazı patates, bazı fiziksel çaba gerektiren.

Her şeyden önce, önce, toprak kazmak toprak gevşetin, çukur yapmak, tohum kök koyun ve zemin çukurları ile serpin gerekir. Bahçıvanın köle bir tür haline getirmekle kalmaz, herhangi bir alternatif teknolojiler var mı?  Var dışarı çıkıyor. Her şeyden önce, kara Of yüzey neperekopannoy (!) Üzerinde, patates yatak altında yer işaretleyin.

Daha sonra, birbirinden 30 cm uzaklıkta ve yumru saman 35-40 cm tabaka üstüne koydu kapsamaktadır. Hepsi sorun bulunuyor: bir kaç saat, kolayca tüm seyahat ile başa çıkabilir. Bu şekilde ekilen patates basit sonra Evet, bak: bazen taze saman koyar ve sulanır. Sonbaharında, zaman patates kazmak gelince, her çalının altında koruyucu battaniye asansör ve büyük 5.4 ve temiz patates görmek için yeterlidir.

Bazı bahçıvanlar deneyciler, sadivshie patates bu şekilde seçilen örgü kadar patates 380 kilo sezon için bir araya iddia ediyor.  Bu yöntemin avantajları saman yaşamamış su açığının altında bile kurak yıllarda patates ochevidnyved. Ve yanı sıra, solomaprekrasnoe büyüyen yumrular için organik gübre çürümüş. Bu nedenle mutlu ve patates istikrarlı ve cömert hasat.

Şahsen, deneysel sitede 2 ila 3 metre saman bu yıl patates dikti. Patates Temmuz ayında, şimdi, erken dikilmiştir, ben yöntem oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ben saman altında patates müthiş bir hasat yaptığı söyleyemem: Ben erken ekilen patates geleneksel şekilde kıyasla aynı hakkında var. Ama saman altında büyüyen patates teknoloji, benzersiz, daha az çaba gerektirir.

Bir büyük ölçekli patates deneme geçirmek için gidiyorum Gelecek yıl.  Tüm iyi, biz tekrar bir araya kadar!

Related Posts:
  1. Kabak kompozisyon
  2. fasulye ile Lenten çorba
  3. Bow

fasulye, kabak, patates ve soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt